Bramkarz Capitals Fucale ustanawia rekord NHL w przegranej w rzutach karnych z Wild

św. Paweł, Minnesota – Maty Zuccarello Wyrównał na 35 sekund przed końcem trzeciej połowy, a Minnesota Wild pokonała Washington Capitals 3-2 w serii rzutów karnych w Xcel Energy Center w sobotę.

z Kapo Kahkkonen Wylosowany dla dodatkowego napastnika, Zuccarello strzelił gola zza prawego koła, aby uzyskać wynik 2-2.

Kekkonen wykonał 29 rzutów obronnych i Kevin Viala i Fryderyk Goudreu Strzelił w rzutach karnych dla Minnesoty (21-10-2), wygrywając drugi z rzędu pomimo braku dziewięciu graczy.

„Myślę, że wszyscy tam zrobili [heck] Zuccarello powiedział: „…Myślę, że każdy, kto przychodzi grać, robi to, co robi, a dzisiejszego wieczoru był tego dobrym przykładem. [Fiala] Powiedział przede mną, że wszyscy jesteśmy liderami. Każdy może być liderem na różne sposoby.

„To po prostu dobre zwycięstwo przeciwko naprawdę dobremu zespołowi”.

Zach Fucale zatrzymał 21 z 22 strzałów Waszyngtonu i ustanowił rekord najdłuższej passy, ​​nie pozwalając bramce na rozpoczęcie kariery w NHL 138:07.

„To niewiarygodne. Nie wiedziałem o tym” – powiedział Focale, drugi gracz NHL w swoim trzecim meczu. „To szalona, ​​dzika rzecz. To dobra noc, ale jestem wściekły na siebie za ten gol. Dla mnie to trudny cel. Po prostu kolejne małe doświadczenie, z którego muszę się uczyć”.

Wideo: WSH @ MIN: Fucale nurkuje w zagłębieniu i zabiera Hartmanna

Bramka Zuccarillo zakończyła passę. dziki naprzód Marcos Foligno Zdobył gola, aby zmniejszyć go do 2-1 o 13:55 w drugiej tercji, gdy stolice były w ofensywie Karl HagelinPodanie do pustej siatki z Fucale zszedł z lodu dla dodatkowego napastnika podczas spóźnionej kary.

Poprzedni rekord to 102:48, ustanowiony przez Matta Hacketta z The Wild z 6-8 grudnia 2011 roku.

– Wtedy potrzebowaliśmy tego celu, prawda? Trener dziekana Minnesota Evason powiedział. „Nieco się kołysaliśmy. Nadchodzili. Potrzebowaliśmy jakiejś ulgi. I mieliśmy szczęście, że ją mieliśmy i to naprawdę pomogło naszej faunie psychicznej… dało nam prawdziwy skok”.

READ  Zaktualizuj kolejność oglądania meczu National Hockey League

Conor McMichael i Jewgienij Kuzniecow Rekord dla stolic (20-7-9), które przegrały trzy kolejne (0-1-2) i nie przegrały kolejnych meczów w składzie w tym sezonie.

– Myślałem, że dzisiaj zagraliśmy naprawdę dobrze – powiedział trener z Waszyngtonu Peter Laviollette. „To rozczarowujące, jeśli chodzi o wyniki. Mówiłeś o pierwszym golu, a potem zremisowali go na końcu i wygrali rzut karny. To pozostawia cię z naprawdę złym smakiem w ustach. Ale myślałem, że gracze wsadzili świetny cel, dobry wysiłek.”

McMichael dał Capitals prowadzenie 1:0 w 2:41 drugiej połowy, kiedy Nick JensenStrzał odbił się w jego kierunku. Kuzniecow strzelił 2:0 w meczu siłowym o 5:48 z jednym zegarem z prawego kręgu podania Alex Owieczkin.

Wideo: WSH @ MIN: Viala strzela piłkę, aby wygrać w rzutach karnych

Kahkonen wykonał rozwalony palec u nogi Lars Eler Jest 11:40, aby pozostać dwubramkowym meczem. Przegląd wideo zainicjowany przez salę operacyjną ustalił, że dysk nie przekroczył linii bramkowej.

„Dzisiejszego meczu hokejowego zrobiliśmy wiele naprawdę dobrych rzeczy, zaczynając od bramkarza” – powiedział Evason, a nasza gra defensywna była naprawdę dobra. Elastyczny i wreszcie wykonuje swoją pracę.”

Uwagi: To było dzikie bez bramkarza Cam Talbot (dolna część ciała), męska obrona Alex Goligowski (protokół NHL COVID-19), Jonas Prudden (górna część ciała) i Jared Spurgeon (dolna część korpusu) i przód Cyryl Kaprizow (górna część ciała) Joel Erickson Eck (górna część ciała) Nick Bjstad (górna część ciała) Jordania Greenway (Protokół) i Brandon Doheme (protokół). … Minnesota strzeliła 10 najlepszych goli w NHL w tym sezonie 6 na 5 i prowadzi w lidze z czterema golami remisowymi w ostatniej minucie trzeciego inningu. … Foligno strzelił swojego setnego gola w National Hockey League w swoim 637. meczu … Zuccarillo (jeden gol, cztery asysty) i Villa (trzy gole, dwie asysty) przedłużyli swoją passę punktową do czterech meczów. Asystował Villa w bramce Zuccarello. … Eler asystował Kuzniecowowi iw ostatnich dziesięciu meczach zdobył osiem punktów (cztery gole i cztery asysty). …Waszyngton zdobył sześć nagród z rzędu w Minnesocie 19 marca 2015 r.

READ  Kevin Koe Alberta pokonuje Tima Hortonsa Briera

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top