Brady ustanowił rekord metra dla Patriotów wśród okrzyków i wiwatów

FOXBORO, MA – Gra jako gość na Gillette Stadium nie była jedyną wielką zmianą dla Toma Brady’ego w niedzielny wieczór.

On też został wygwizdany. często.

A kiedy Matt Godon Brady został zwolniony w drugiej kwarcie, tłum się rozerwał.

Nawet gdy rozgrywający Buccaneers ustanowił rekord w karierze w karierze na dystansie 28 jardów do Mike’a Evansa w pierwszej kwarcie, była mieszanina wiwatów i oklasków połączonych z drwinami. 44-letni Brady przeleciał w powietrzu 80 359 jardów, a następnie poprosił o przerwę przed następną grą – chociaż znak nie został ogłoszony. Przyszło w terminie.

Bramka Ryana Sukopa kilka razy później — po tym, jak Brady spudłował dwa rzuty — dała Tampa Bay 3:0. W pierwszej połowie w ciągłym deszczu sześciokrotny mistrz Super Bowl wyglądał normalnie w bardzo napiętej atmosferze, a broniąca tytułu Tampa Bay spadła 7:6. Brady miał 15 na 27 na 182 jardy, z kilkuminutowymi ukończeniami i wieloma inwersjami.

Po przyjacielskim powitaniu pomocnika podczas przedmeczowej rozgrzewki, kibice nie byli w nastroju na powitanie go na początku meczu.

Brady ukończył dwa podania na pierwszym podjeździe Piratów, zanim zatrzymali się i pognali. Ruszył trzeźwo do linii bocznej – po drugiej stronie boiska, gdzie normalnie odpoczywał jako Patriots – z niewielką reakcją na drwiny fanów.

Jednak Bucs osiągnęli zasięg punktacji podczas kolejnego posiadania piłki, pokonując również rekord podań Drew Breesa.

Po rozgrzewce do skandowania „Brady, Brady, Brady na stadionie Gillette w połowie pełny” powracający mistrz oczywiście wiedział dokładnie, gdzie jest. Po przejściu całej linii bocznej wymachiwał pięścią „chodźmy”. Tłum odpowiedział. z wiwatami, gdy Brady przytulił koordynatora, napastnika z Nowej Anglii, Josha McDanielsa, zanim udał się na drugi koniec boiska, aby się rozgrzać.

READ  Guerrero Jr. O Blue Jays w Home Run Derby: „więcej tak niż nie”

Trener Patriotów Bill Belichick przeszedł w połowie rozgrzewki przed meczem, ale nigdy nie zbliżył się do Brady’ego.

Wcześniej Brady i Robert Kraft przytulali się długo, z pozoru ciepło, gdy rozgrywający górował nad właścicielem Patriotów przed szatnią dla gości.

Brady, który opuścił Nową Anglię w 2020 roku po tym, jak poprowadził Patriots, aby wygrać te sześć tytułów Super Bowl, a następnie ponownie wygrać w swoim pierwszym sezonie w Tampa Bay, wyglądał na komfortowego wchodząc do garderoby, której nie był do końca zaznajomiony.

Nie żeby wszystko wyglądało prawie normalnie w najbardziej wyczekiwanym meczu na początku sezonu NFL. Średnia pierwsza połowa Brady’ego w mokrych warunkach dodała niezwykłego krajobrazu.

Na parkingach setki fanów miało na sobie koszulki Patriota #12, było też kilka grup Buccaneers Brady. Josh Nelson z Burrillville na Rhode Island wybrał osobny wygląd.

„To stylowy facet”, powiedział Nelson, posiadacz karnetów sezonowych od ponad siedmiu lat. „Od zawsze jestem fanem Toma Brady’ego. Wspomnienia Toma Brady’ego i Billa Belichicka, nie możemy zapomnieć o tym sukcesie”. “

Zapytany więc, dlaczego nosił koszulę New England/Tampa Bay, Nelson roześmiał się i odpowiedział: „Sprawdziłem to”.

20-letnia Devon Bodog z West Hartford w stanie Connecticut, która studiowała na University of Maryland i udała się do powracającego mistrza, miała na sobie nową koszulkę Bucs No. 12, podczas gdy jej 13-letnia siostra Teegan trzymała się tradycyjnego stroju . Koszula patriotów. Cała rodzina była podzielona co do tego, kto wygra – 3-2 na korzyść gospodarzy – ale wszyscy wskazywali, że spodziewają się ekscytującego przyjęcia Brady’ego.

To znaczy przed wyruszeniem. I mieli rację.

„Udało się naprawdę dobrze, gdy pojechał do Tampy” – powiedział Devon, zauważając, że drużyna rodziny NFC była Bucs, a następnie wygrała Super Bowl.

READ  Źródła - Carolina Hurricanes, bramkarze Toronto Maple Leafs, Fredrik Andersen, Peter Mrazek w wolnej agencji

Wiedząc, że Brady był kluczem do pobicia rekordu Brees NFL w przejeżdżających jardach, powiedziała, że ​​dostanie „owację na stojąco”, kiedy to zrobi.

– Założył większość tych podwórek tutaj – dodała jej siostra Riley.

Jednak reakcja była rozczarowująca, kiedy to się stało.

Inny fan ubrany w Bucsa, Brody Swanson z Mapleton w stanie Utah, przyleciał na mecz — nie był fanem żadnej z drużyn. Jego ulubionymi są najeźdźcy. Ale w sobotę kupił koszulę Brady’ego, chcąc być częścią „historii”.

Round, która również pochodzi z Mapleton, zwróciła nam uwagę, że „wszyscy kupowali koszulki Brady’ego” w sklepie Patriots i że często jeździła na mecze, w których grał.

„Nie możesz kpić z legendy” – powiedziała.

Cóż, dziś wieczorem w Foxboro mogą.

Kilku fanów, którzy byli gotowi zapłacić duże pieniądze za bilety, ale mieli szczęście, że nie musieli ciąć na cztery cyfry, spodziewało się “szalonej” atmosfery przez całą noc.

CJ Dalton z Rindge w New Hampshire powiedział, że będzie na nogach dla Brady’ego do czasu rozpoczęcia.

Zaznaczył, że „wszyscy Patrioci zaraz po rozpoczęciu gry”.

Mike LeFleur z Salem w New Hampshire powiedział, że zawsze był „bardziej facetem od Brady’ego niż facetem z Belichick. Piłkarze i trenerzy grają”. Miał nadzieję, że podczas meczu dostanie film na cześć pomocnika.

Obaj mężczyźni myśleli, że stadion zadrży dla Brady’ego podczas rozgrzewki i wprowadzenia, i zastanawiali się, czy fani kiedykolwiek wybuczą Brady’ego. Otrzymali odpowiedź wcześnie.

Nie był to więc hołd złożony dziedzictwu Brady’ego, pomimo tego, co pojawiło się w obszarze poza strefą końcową, znaną jako Brady’s Corner. Baner, który zniknął, gdy Brady zrobił to w zeszłym roku na Sunday Night Show, powraca.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top