Brad Marchand z Bruins walczy z YouTuberem i reporterem Leafs

NHL może otrzymać własną wersję Kevin Durant na Twitterze w postaci Brada Marchanda.

Nikt nie zbliżył się do takiego stanu Biegły w mediach społecznościowych Jako gwiazda NBA, ale skrzydłowy Boston Bruins jest zdecydowanie jednym z tych internetowych hokeistów. Jego brutalność osiągnęła nowy poziom w środę.

Wszystko zaczęło się kiedy Kojoty z Arizony Reporter Craig Morgan próbował wyjaśnić, co stało się na lodzie, aby spowodować defensywnego liniowego Troy Stitcher do zezłościć się w skrzydle kaczki Trevora Zygrassa wcześniej w tym tygodniu. Początkowo Zegras miał wspomnieć o zmarłym ojcu Stechera, ale pojawiły się doniesienia, że ​​tak nie było.

Marchand następny ćwierkanie „Zamknij swoją dziurkę Craig” w odpowiedzi na raport Morgana, że ​​​​spór na lodzie nie dotyczył ojca Stechera. Z Bruins w Toronto w środę, Jacob Stoller Wiadomości hokejowe Marchand zapytał, co przez to rozumie.

Po tym, jak doniesiono, że Marchand nieco zbagatelizował pytanie, gwiazda Bruins wróciła do trybu online, aby porozmawiać ze Stollerem.

Po lekkim podgrzaniu sportowy Steve Dangle postanowił wkroczyć i sprawdzić, co u Marchanda. Cóż, oczywiście oddział się nie wycofa.

34-latek musiał czuć się w centrum uwagi w Toronto i naprawdę sprawił, że kilka godzin poprzedzających krążek było tego warte. Po porannej jeździe na nartach Marchand poszedł porozmawiać o braku zawodników liście który uwielbia tweetować na lodzie i żartować o tym, jak Mitch Marner odchodzi od bzdur na rzecz innych tematów.

Marchand powiedział: „Mitch mówi o grach wideo, swoim psie i okropnych nowych saniach, z których wyszedł. Poza tym nie ma wielu facetów, którzy lubią wchodzić w tę grę”.

Kontynuuje nawet wyraźne badanie składu Leafs, jeśli chodzi o pensje i pokrycie, wyjaśniając, dlaczego Bruins byli w stanie utrzymać sukces od podniesienia Pucharu Stanleya w 2011 roku.

Marchand powiedział: „Chłopaki starali się wziąć mniej, aby wygrać, ponieważ wiemy, że to działa w całym składzie. Jeśli możesz sprawić, by sześciu facetów zarabiało mniej niż trzech, gra przeciwko nim jest znacznie trudniejsza. dobre na tak długo”.

READ  Braves ponownie przebili się przez Dodgersów, prowadząc 2-0 w NLCS

Aby być uczciwym, Toronto miało problemy z głębokością punktacji poza płatną potrójną Austina Mathewsaoraz Johna Tavaresa i Marnera. Drużyna nie była w stanie wyjść z pierwszej rundy play-offów, więc Marchand może mieć tu trochę racji.

Bruins zmierzą się z Leafs w środę wieczorem w bitwie pomiędzy dwoma najlepszymi klubami w dywizji atlantyckiej. W tym sezonie Marchand zajmuje drugie miejsce w swojej drużynie, zdobywając 46 punktów w 42 meczach.

Więcej z Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top