Bosly’s Backyard umożliwia kącik zabaw dla psów w pomieszczeniach

Chicago Jeśli masz psa, ale nie na podwórku, znalezienie odpowiedniego czasu na zabawę dla twojego futrzanego przyjaciela może być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli twój pies woli bawić się sam.

Dla Orki podwórko Bosly’ego w Ravenswood zmieniło życie, dając otwartą przestrzeń do wędrówek psom, które po prostu chciały biegać.

„Orca wchodzi w interakcje z innymi psami, kotami i wiewiórkami” – powiedziała właścicielka psa Nicole Zacharias.

Orca była ratunkiem, który był maltretowany i zaniedbywany jako szczeniak. Przestrzeń w Bosly’s Backyard daje jej miejsce na stymulację umysłu i wydobycie energii.

Firmy Ravenswood są bezpieczną przystanią dla psów, które mogą być bardziej podatne na stres wokół innych psów i ludzi.

Przestrzeń była bardzo przydatna dla mieszkańców Chicago, którzy posiadają psy bez dostępu do podwórka lub pobliskiego parku dla psów.

“Chociaż jest wiele psów, które są motylami towarzyskimi, wiele z nich jest zarezerwowanych i potrzebuje własnej przestrzeni. Przyprowadzenie psa do parku dla psów może być stresujące” – powiedział Kim Theobald z Bosley.

Theobald powiedziała, że ​​ma ten pomysł od ponad dziewięciu lat i że niedawno spełniło się jej marzenie. Przestrzeń nosi imię psa Kim Bosley.

W kosmicznych torach z przeszkodami znajdują się również tory przeszkód, dzięki którym psy mogą ćwiczyć swoje zdolności poznawcze.

Obecnie Bosly’s Backyard jest przeznaczony tylko dla psów i znajduje się pod adresem 4011 N. Ravenswood Avenue Suite 108, Chicago, IL 60613.

READ  Pożary w Kolumbii Brytyjskiej widziane z kosmosu - Vernon Morningstar

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top