Błyskawica skupia się na trzech pokazach Pucharu Stanleya podczas wizyty w Białym Domu

Waszyngton The Tampa Bay Lightning spędził poniedziałek w Białym Domu, zastanawiając się nad turniejami Pucharu Stanleya 2020 i 2021, ale także myśląc o tym, co będzie dalej.

Ponieważ play-offy Pucharu Stanleya rozpoczęły się tydzień później, Tampa Bay koncentruje się na próbie zostania pierwszą drużyną, która wygra Puchar Stanleya przez trzy kolejne sezony, odkąd Nowojorczycy zdobyli cztery kolejne mistrzostwa w latach 1980-1983.

„Trzech do tyłu jest trudne. Trzy z rzędu są trudniejsze”, obrońca Błyskawicy Wiktor Hedman Powiedziała. „Więc dla nas jesteśmy podekscytowani tą szansą. Będziemy wyryte w tym trofeum na zawsze z zespołami, które mieliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat, ale chcemy tworzyć nowe wspomnienia. To jest coś, do czego dążymy i jesteśmy nie mogę się doczekać rozpoczęcia w przyszłym tygodniu.”

Chociaż Lightning trzykrotnie wygrał Puchar Stanleya, był to ich pierwszy raz w Białym Domu. Ślepa praca NHL po pierwszym turnieju Lightning w 2004 roku również uniemożliwiła im odwiedzenie Białego Domu, a ograniczenia COVID-19 uniemożliwiły wizytę w zeszłym sezonie po turnieju w 2020 roku.

Wygląda na to, że Lightning może nie dotrzeć do Białego Domu również w tym sezonie, kiedy logistyka wizyty nie zadziałała, gdy byli w mieście na spotkanie ze stolicami Waszyngtonu 16 października i 6 kwietnia. Ale Tampa Bay była w stanie. Lot nadawał się do lotu do Waszyngtonu po wygranym 8:4 na Florida Panthers w niedzielę przed odlotem do domu na organizację Columbus Blue Jackets we wtorek (19:00 ET; BSSUN, BSOH, ESPN+, NHL LIVE).

„Nie byliśmy pewni, czy dostaniemy tę szansę, ale zdecydowanie warto było czekać” – kapitan Lightning Stephen Stamkos Powiedziała. „To był kamień milowy w wielu naszych życiach, nie tylko w ich karierze hokejowej z prezydentem. To był ogromny zaszczyt dla wielu z nas i niezapomniane przeżycie”.

READ  Wyniki UFC 274: Oliveira vs Gaithji

Ponowne dołączanie do Błyskawicy, bo nadszedł dzień Mateusz Józefktóry 20 marca został sprzedany z Ottawa Senators, ale nie doznał kontuzji, Curtis McElhenney, który był rezerwowym bramkarzem w zespołach 2020 i 2021, oraz obrońca Brydon Coburn, który grał w drużynie 2020, napastnik. poklep bordowy Nie mógł odwiedzić Białego Domu po wygraniu St. Louis Blues Cup w 2019 roku, ponieważ grał w drużynie Lightning i był niedostępny, gdy odwiedzał Blues. Tak więc Marron w końcu miał szansę dostać szansę w poniedziałek.

„Oczywiście z koronawirusem trudno było się tu dostać, więc cieszę się, że mieliśmy szansę się tu dostać” – powiedział Maron. „Ale dobrze jest znów mieć tę więź i [remember] Jak trudno jest wygrać Puchar Stanleya i jak trudno jest zdobyć nagrody i wykorzystać te okazje, te wyjątkowe chwile, które musisz zrobić.

Przed przyjęciem z prezydentem Bidenem na południowym trawniku Białego Domu, Lightning został uhonorowany przyjęciem na piętrze stanowym i rzucił okiem na historię we wschodnim skrzydle pokoju chińskiego, Bibliotece, State Dining Room i Red. Pokoje niebieskie i zielone. Po ceremonii Prezydent Biden zaskoczył Lightninga zapraszając go do Gabinetu Owalnego.

„Stamtąd pochodzi wiele historii i tradycji” Devinsman Ryan McDonagh Powiedziała. „Widzenie tego z pierwszej ręki jest jedyne w swoim rodzaju – po prostu wszystkie różne zdjęcia byłych prezydentów i inne rzeczy w Białym Domu, jest tam tak wiele historii i tradycji. Chciałbyś spędzić więcej niż jeden dzień próbując to wszystko uchwycić”.

Podczas ceremonii prezydent Biden zwrócił uwagę na wyzwania, przed jakimi stanął Błyskawica, zdobywając Puchar Stanleya w dwóch bardzo różnych sezonach.

„W 2020 roku twoi fani obserwowali, jak wygrywasz z odległości tysięcy mil, gdy rywalizujesz w bańce w Edmonton z powodu pandemii. Ale w zeszłym sezonie musiałeś zrobić coś naprawdę wyjątkowego, podnieść trofeum na lodzie swojego domu przed wierni w Tampie i nie lekceważą tego, co to jest dla wielu fanów, zwłaszcza dzieci i wspomnień na całe życie, które stworzyłeś dla niezliczonych rodzin.

READ  Wideo: zawodnik UFC Jordan Williams pokonuje potencjalnego złodzieja samochodów

„Zwycięstwo zakończyło niesamowitą passę jednej z najlepszych drużyn w ostatnich pamięciach”.

Prezydent Biden wezwał również zespół Błyskawicy do powrotu do Białego Domu, jeśli ponownie zdobędą puchar, mówiąc: „Kto wie? Może będziesz tu w przyszłym roku, jeśli będziesz gotowy do powrotu”.

Przemawiając podczas ceremonii w imieniu graczy Lightning, McDonagh powiedział, że taki jest plan.

„Chociaż znamy trudności, które są przed nami, czujemy, że mamy zdrową dużą grupę, która będzie ciężko o siebie walczyć i pozostawi wszystko na lodzie” – powiedział McDonagh. „Poszukiwanie trzeciego kubka nie jest poza zasięgiem”.

Więc zamiast wracać do przeszłości, by po raz ostatni uczcić to, co Lightning osiągnął w ciągu ostatnich dwóch sezonów, trener John Cooper chciał dziś dostarczyć inspiracji do tego, co mają nadzieję zrobić ponownie.

„Chcemy dotrzeć do poniedziałku i zrobić to samo” – powiedział Cooper. „Taka jest nasza mentalność, ale myślę, że to, co to robi, jest kolejnym dowodem na to, że kiedy wygrasz drużynę, będziesz szedł razem na zawsze. Wiem, że tego nie zrobiłem, ale to absolutnie prawda. zobacz kilku naszych byłych graczy, którym udało się odbyć tę podróż. I jak to w pewnym sensie zjednoczyło naszą organizację i jacy byli szczęśliwi, to właśnie o tym będę pamiętać”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top