Blue Jays zwracają uwagę na szczegóły w serii, pokonując Rays pomimo ich miażdżącej ostatecznej porażki

TORONTO – Przed zakończeniem wyczerpującego pięciomeczowego biegu w ciągu prawie 72 godzin, członkowie Toronto Blue Jays Bullpen zebrali się na boisku, aby wziąć udział w konkurencyjnej rundzie treningu strzeleckiego, znanej jako PFP.

Z trenerem rzutów karnych Pete Walkerem na czele, rzucaj się na napastników i rzucaj drugą lub pierwszą bazę, przeskakuj obie nieczyste serie, szukając prowadzenia na trzeciej lub drugiej pozycji lub po prostu graj na początku.

Biorąc pod uwagę ich obecny poziom zmęczenia, mogli z łatwością uderzyć w zegar i ruszyć dalej. Nie zrobili tego, więc ścigali go i wskakiwali z powrotem na wzgórze, jeśli ich sztafety nie były dla pieniędzy. Najbliższy Jordan Romano potrzebował trzech bębnów na stosie, zanim trafił w pole karne trenera melonika Matta Bushmana z drugiej bazy. David Phelps strzelił drugi po tym, jak złapał go za rękę i pół żartem wpatrywał się w Bushmana, który rzucił layup.

Wyjaśniając intensywność, Phelps powiedział: „Wszyscy byliśmy w sytuacji, w której graliśmy przed sobą zbyt łatwo i źle się prezentowaliśmy”. „Wiemy, jak to wygląda, w co może się to zmienić. Staramy się teraz dbać o wszystkie drobiazgi, abyśmy mogli skupić się na wielkich rzeczach”.

Ta mentalność dobrze służyła Blue Jays w dzikiej jeździe 8-2 i wygranej 3-2 w pięciu meczach z Tampa Bay Rays, którzy pokonali ich 11-0 w czwartkowym finale. Kevin Gussman popełnił błąd, zostawiając podział 1-1 nieco w wewnętrznej trzeciej pozycji po trzystrzałowym strzale Yandy’ego Diaza podczas siedmiu inningów, w których grał, podczas gdy Shane McClanahan był poza listą kontuzjowanych, a czterech lojalistów zrobiło to. reszta. Rozśmieszył go dziewiąty z sześciu przejazdów.

Przegrywając, pod błękitnym niebem w jesienne, wrześniowe popołudnie, przed 23 820 tłumem Rogers Center, Blue Jays (81-63) spadły o punkt procentowy za uśpionym Seattle Mariners (80-62) o najlepsze miejsce z dziką kartą, z Promienie ciągnące się (80-63) w połowie meczu.

Następna jest seria trzech meczów przeciwko Baltimore Orioles (75-67), którzy ponownie zaczekają w pięciu meczach. Siedem rund Gusmana zapewniło Blue Jays dobrą pozycję na piątek przeciwko Jordanowi Lylesowi, choć drugi czterorundowy turn powiedział, że poddał się „nie do zaakceptowania”.

READ  Kontuzja Tavaresa u kapitana Toronto Maple Leaves była wypadkiem, ale walka Perry'ego Folinho była nieunikniona

„Myślałem, że graliśmy niesamowicie (w serii przeciwko Rays) i wraz z moimi dzisiejszymi wysiłkami wszyscy nasi meloniki rzucali naprawdę ładnie i atakowali strefę trafienia” – powiedział Gussmann. Szkoda, że ​​nie mogłem zamknąć drzwi, ale w tej chwili gramy naprawdę dobrą markę baseballową i oczywiście mamy dobrą drużynę w Baltimore. Każdy mecz teraz wiele znaczy. Chciałbym móc pokazać w górę i graj w sposób, który znam.”

Dbałość o szczegóły była punktem centralnym dla Blue Jays podczas całej serii przeciwko Nemesis Rays, począwszy od pracy nad przygotowaniem przez głównego trenera Marka Budzińskiego przed poniedziałkowym otwarciem. Podczas gdy tymczasowy menedżer John Schneider powiedział, że generalnie nie lubi trznadel, zauważył, że w pewnych momentach, dla pewnych części składu w określonych okolicznościach, może to mieć sens i warto być gotowym na taką okazję.

Chociaż nie został wydany w tym tygodniu, warto było być gotowym na wypadek, gdyby tak się stało.

Wtorkowy strzał głową i odzyskanie sił w środę ograniczyły akcję przed meczem, ale pierwszy mecz w podwójnym arkuszu podkreślił potrzebę dalszych przygotowań, ponieważ Randy Arrozarina zaskoczył Tuscara Hernandeza oszałamiającym doskokiem do domu, aby ukraść bieg.

Blue Jays wdrożyło solidny plan gry przeciwko Drew Rasmussenowi, aby zapewnić sobie w środę zwycięstwo w serii, ale niewiele mogli zrobić z McClanahanem, który uderzył 14-swingiem szybką piłką z prędkością 97,7 mil na godzinę, co jest zmiana. 88,8 i nieuczciwy suwak na 91,4.

Ich najlepsza szansa pojawiła się najpierw, gdy Vladimir Guerrero Jr i Beau Pechet zagrali jeden na drugim, ale złapał Matta Chapmana patrzącego na niewiarygodnie szybką piłkę o prędkości 99,6 mil na godzinę na zewnętrznej krawędzi tuż przed ustawieniem się Tuscara Hernandeza na torze. Trzecie wyjście.

„Myślałem, że w pierwszej połowie mieliśmy szansę. To sprawiło, że rzucił kilka rzutów i nie do końca to zrobił” – powiedział Sneijder. „To trudne. To ciężka bitwa, kiedy walczysz z takimi mężczyznami. Ogólnie uważałem, że (podejście) było dobre, pomimo wyniku”.

READ  2022 Montreal Canadiens Top 25 do lat 25: #16 Mattias Norlinder

Blue Jays byli bez Alejandro Kirka, który siedział z tym, co Schneider nazywał „wąskim lewym udem”. Jego niepokój utrzymywał się i chociaż pierwsze nagranie Hernandeza we wtorek wieczorem pogorszyło problem, „to nie była jedna konkretna rzecz”, która spowodowała eskalację.

Obciążenie pracą Kirka ostatnio wzrosło – po raz pierwszy w tym sezonie witał trzy dni z rzędu od 5 do 7 września w Baltimore – co również może mieć znaczenie, ale w tej chwili jest to codzienne, ponieważ „w tym momencie jest to bezużyteczne” Schneider – powiedział. Popychając się, bądź ostrożny.

Podobnie było z PFP przed meczem.

Phelps, który pracował nad swoim drugim występem w karierze po sezonie, pochwalił Walkera za rozsądek, kiedy wykonać musztrę meloników, ale docenił wyczucie czasu aktorów w czwartek. Opisał obserwowanie, w jaki sposób Matt Chapman codziennie wykonuje swoją pracę, „jedną ze wspaniałych rzeczy, które miałem okazję oglądać” i widział w tym przykład do naśladowania.

„Mamy przed sobą wielkie mecze, mecze, które sprowadzą się do jednego lub dwóch, a pomysł jest taki, że nie przeszkadzamy żadnemu z nich poza grą w kręglach” – powiedział. „Jedno z naszych przesłań w tym roku będzie gotowe do działania, dzień po dniu, zwłaszcza we wrześniu. Teraz nie czas na odpoczynek. Czas po prostu przebrnąć przez to. Nikt w baseballu nie czuje się teraz dobrze. Ona po prostu próbuje znajdź poziom Dalej, ten dodatkowy sprzęt, że im ciężej tu pracujemy, tym łatwiej jest w grze. To jedna z najważniejszych wiadomości”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top