Blue Jays zatrudnia TJ Zeusa na spotkanie

Blue Jays ogłosili, że przynieśli łapacza Alejandro Kirk Od 60-dniowej listy bawołów i wyboru do bawołów Triple-A. Aby zwolnić miejsce w 40-osobowym składzie, Toronto nazwało praworęcznym TJ Zuich do uruchomienia.

Ten ruch może zakończyć kadencję Zeuscha u rodziny Jays, która wybrała go w pierwszej rundzie draftu 2016. Wielka Prawica wystąpiła trzynaście (siedem startów) z Toronto w ciągu ostatnich trzech sezonów, pracując w ERA 4,59 w 49 rundach. Zeuch grał na boisku na więcej niż połowie piłek, które grali przeciwko niemu, ale miał problemy z przeoczeniem nietoperzy na poziomie wielkiej ligi. 25-latek poradził sobie tylko z 14,1% wskaźnikiem strajków, podczas gdy szedł z wysokim 10,9% przeciwników.

Zeuch spędził większą część roku w Triple-A, publikując 4,03 ERA w 58 rundach. Jego produkcja nie różni się zbytnio od tego, czym kierował w dyscyplinach. Zeuch zebrał ziemię (50,5%), ale nie uderzył wielu rakiet (16,6%). Trzeba przyznać, że 25-latek był lepszy w rzucaniu trafień w Triple-A, rozdając wolne podania tylko 5,1% uderzających.

Jays będzie miał tydzień na handel Zeuchem lub narażenie go na zwolnienia. Wcale nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w nadchodzących dniach inny zespół go podniósł. Zeuch ma udokumentowane osiągnięcia w niższej lidze i wykazał się umiejętnością podnoszenia swoich piłkarskich upodobań na najwyższy poziom. Po tym sezonie ma również dodatkową opcję ogólną. Każdy klub, który kupi Zeucha, może utrzymać go w kategorii juniorów do końca 2022 roku, o ile pozostanie na liście 40 graczy.

Kirk, jeden z najlepszych potencjalnych graczy w baseball, od początku maja nie gra z powodu nadwyrężenia lewego stawu biodrowego. Jak dotąd radził sobie bardzo dobrze w ograniczonym czasie w wielkiej lidze, ale Jays pozostanie z bardziej doświadczonym duetem. Reese McGuire A Danny Janssen w tej chwili za płytą.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top