Blue Jays zasłużyli na lepszy los po rozegraniu jednego meczu mniej niż dzika karta

TORONTO – Przykład tego, jak czasami przeciwne rzeczy są jednocześnie prawdziwe, można znaleźć w całym doświadczeniu Toronto Blue Jays z 2021 r. I ważne jest, aby zbadać koniec sezonu, jak żaden inny, przez tak kontrastujące soczewki.

W pewnym sensie, złamane serce 162 dni gry gonzo – kiedy ich korzystna porażka 12-4 z Baltimore Orioles, która dała im 163 wynik po niedawnych wygranych nietoperzach z New York Yankees i Boston Red Sox – została anulowana.

Przez ponad dwa miesiące po 670 dniach Major League Baseball powraca do Toronto i przywraca symbol normalności odarty z pandemii. W ten sposób setki ludzi zostały ponownie połączone ze swoimi miejscami pracy, a miasto zostało ponownie połączone ze swoim wywłaszczonym zespołem, tworząc rodzaj jednoczących wspólnych doświadczeń, tak potrzebnych w tych niespokojnych dniach polaryzacji.

W sumie 604,835 fanów wzięło 36 spotkań domowych po powrocie Blue Jays 30 lipca, wylegując się w upalny letni dzień, oglądając mecz piłki, tak jak w poprzednich czasach, jakby COVID-19 nigdy nie istniał. Po tym wszystkim, przez co przeszliśmy i przez co nadal przechodzimy, jest to nagroda sama w sobie.

Jednocześnie jednak tak nie jest, bo ta grupa zasługuje na lepszy los.

Vladimir powiedział, że ukończyli jeden mecz za Red Sox o swoją drugą dziką kartę, pomimo wygrania 91 meczów w American Eastern League, zawsze najtrudniejszej dywizji w północnoamerykańskim sporcie zawodowym, „naprawdę mnie boli, naprawdę boli wszystkich moich kolegów z drużyny”. Guerrero Jr. , który ma uzasadniony powód dla AL MVP, robiąc nawet wrażenie na Shohei Ohtani.

Po powrocie do Rogers Center, Blue Jays uderzyło w gaz, zamykając sezon 40-23, okres, w którym „zaczęliśmy tu budować kulturę”, powiedział Marcus Simin, ostoja tego wzrostu. „Moim zdaniem staliśmy się najlepszą drużyną w baseballu, ale to był tylko późny znak”.

Play-offy stanowiłyby odpowiedni poligon doświadczalny dla tego twierdzenia, ale żaden inny zespół w głównych ligach nie spędził czterech miesięcy na ochronie w mniejszych obiektach ligowych, nazwał trzy różne miasta domem i nie stawił czoła wszystkim towarzyszącym wyzwaniom. W kilku momentach Blue Jays doznali miażdżących niepowodzeń na całe życie, szczególnie podczas kampanii Tampa Bay Rays w Dunedin na Florydzie w dniach 21-24 maja, kiedy odnieśli trzy zwycięstwa w ostatniej rundzie i podczas ósmej rundy w innym konkursie.

READ  Senatorowie przejmują napastnika Dylana Gambrella z Sharks w siódmej rundzie

Trzeba im przyznać, że odmówili złamania.

“Zaufanie do siebie. Zaufanie do naszych kolegów z drużyny. Duma prawdopodobnie ma z tym coś wspólnego. Co pozwoliło im przezwyciężyć to, co pozwoliło im przezwyciężyć niefortunne okoliczności “, powiedział Bo Pechet. Kontynuuj, przegrywając z fanami wiwatującymi przeciwko tobie w domu, rzeczy tak. Po meczu wszedłem i ssałem więcej niż zwykłą stratę, wiesz? Jestem po prostu dumny ze sposobu, w jaki wszyscy walczyli”.

Jednak ich katalog z 2021 r. zawiera co najmniej kilkanaście, a może nawet dwa razy więcej, innych niefortunnych strat, w których wynik mógł zmienić jeden wynik, jeden zamach lub jedną grę. Aż do zeszłorocznej passy 2-2 w Minnesota Twins, nadal kontrolowali swoje przeznaczenie.

To sprawiło, że potrzebowali albo 6-0 w ostatnim tygodniu, aby natychmiast wygrać pozycję z dziką kartą, albo 5-1, aby zapewnić sobie tiebreak. Poszli 4-2.

„Dumny ze sposobu, w jaki walczyliśmy, i dumny ze sposobu, w jaki skończyliśmy” – powiedział Bechet. „Pod koniec dnia, po tym wszystkim, przez co przeszliśmy, nosiliśmy karty bardzo późno w sezonie. Mieliśmy swoje szanse i ich nie ukończyliśmy. Więc po prostu nauczymy się od niego i wrócimy dalej rok gotowy do pracy.”

Kluczową lekcją w tym względzie jest to, że chociaż straty kwietniowe i majowe nie występują dokładnie w ten sam sposób, stanowią one tyle samo, co straty sierpniowe i wrześniowe.

„Musimy robić to, co robiliśmy, i rozumieć, kim jesteśmy jako zespół” – powiedział George Springer, ceniony agent wolnego kontraktu, który – jeśli nie ograniczał się do 79 meczów z powodu kontuzji –. . “Zwycięski 91 sezon to wciąż coś, z czego można być niesamowicie dumnym, ale pokazuje, jak trudna jest ta dywizja, jak ciężki jest MLS i jak ciężko jest to zrobić ogólnie. W przyszłym roku musimy dowiedzieć się, jak to zrobić wygrać o jeden więcej niż ktoś inny.”

Sprawy dodatkowo komplikują największe pytania, z jakimi borykają się Blue Jays, w tym przede wszystkim oczekujące wolne agencje Semien, największego talentu MVP, który podpisał roczną umowę na 18 milionów dolarów, Robbiego Raya i prawdopodobnie ulubioną nagrodę Cy Younga po ponownym… podpisanie w wysokości 8 milionów dolarów.

READ  NHLPA ogłasza daty sędziów na rok 2021

Lefty Steven Matz, który wystawił fWAR na poziomie 2,7 bez oceny, może trafić na rynek wolnych agentów, co oznacza, że ​​Blue Jays może potrzebować zastąpić hitlera nr 2 2/5 obrotu, który był ich kręgosłupem. Będą również musieli zmagać się z ulepszeniem składu, pamiętając, że zarówno Guerrero, jak i Bichette będą w końcu potrzebować ogromnych umów, a jeśli mają nadzieję na przedłużenie Teoscara Hernandeza, zbliżają się tylko dwa lata od kontrolowania klubu.

Po latach wątpliwości co do tego, „czy kiedykolwiek się pojawisz”, Ray w końcu w tym roku ułożył swoją grę, ograniczając spacery, zwiększając liczbę ataków i przechytrzając przeciwników.

„To było naprawdę zabawne”, powiedział i chociaż dodał, że powrót do Blue Jays jest rozważany, był wzorowy, gdy rozmawiał o swojej bezpłatnej agencji.

„W tym roku skupiłem się głównie na tym” – powiedział. „Jak na razie wciąż jestem trochę zdenerwowany powrotem do domu”.

Simin, członek podkomisji wykonawczej związków zawodowych wpływowych graczy, który tej zimy będzie zajęty wygasającą umową o pracę, zapewnił wgląd w jego myślenie, zwracając uwagę na różne elementy, które na to wpływają.

Ale dodał też: “Mieliśmy najlepszy atak w głównych turniejach i moim zdaniem najlepszy początek meczu. Jak możesz nie chcieć być częścią tego?”

„Oczywiście, kiedy masz te rzeczy w kamieniu, trzeba dodać trochę, aby przejść na wyższy poziom” – dodał. “Jestem jednym z nich. Myślę, że nasza siła jest druga. Mamy też facetów, którzy się poprawiają, więc zobaczmy, co się stanie. Ale świetnie się tu bawiłem. Uwielbiam ten obiekt i wszystko, co mi dali, aby robić to, co ja potrzebne do przygotowania się do meczu. To wszystko, o co mogę prosić na pewno” .

Rywalizacja o niego, nawet na historycznym rynku wolnego agenta, będzie zacięta i oczekuje się, że San Francisco Giants spróbują zwabić do domu tubylców z Bay Area. Podczas niedawnej serii Blue Jays w Tampie mieli tam starszego pracownika front office, który zajmował się rozwojem zwiadowców, ale z pewnością miał też oko na Semiena.

Mówią oczywiście o pieniądzach, ale także o jego doświadczeniu w Toronto i rzeczach, które przykują jego uwagę, gdy przyjdzie czas na podjęcie decyzji: „Pasja jednego fana”.

READ  Kanadyjczycy potwierdzają swój styl w swoim pierwszym meczu, wygrywając Maple Leafs

„Każdy mecz w zeszłym tygodniu był jak play-off” – kontynuował Simin. “I widziałem wyniki, które daliśmy, jako różnicę, gdy masz tę energię i jesteś bardziej zmotywowany, a każdy krok się liczy. Pamiętam, że w Auckland, gdzie byliśmy w wyścigu, a energia nie była tym, co mieliśmy tutaj, aby być jasne. Jako gracz napędzasz tę energię. To najlepsza zabawa, jaką możesz mieć na tym poziomie, i to było naprawdę przerywnik.

Co by było, gdyby Blue Jays mieli to wszystko w tym sezonie?

Skończyli 25-11 w Rogers Center i chociaż nie zagraliby w baseball 0,694 na 81 spotkaniach u siebie, skończyli lepiej niż 47-34 lub 0,580, skończyli. (Niebiescy Jays mieli 10-11 lat na TD Ballpark w Dunedin, 12-11 na Sahlin Field w Buffalo i przegrali mecz z gospodarzami w Anaheim, co spowodowało deszczowy kwiecień.)

Oczywiście, co by było, gdyby Blue Jays miał lepszą bazę i nie musiałby rzucać kostką u Joela Payampsa, Travisa Bergena, Anthony’ego Castro, Jeremy’ego Beasleya, Jacoba Barnesa i CJ Edwardsa? A może dali Tylerowi Chatwoodowi i Raphaelowi Doulisowi taki rodzaj wybiegu, jaki zrobili?

A jeśli Springer, Cavan Biggio i Nate Pearson byli zdrowi przez cały rok?

Reżyser Charlie Montoyo odmówił zagrania w grę typu „co by było, gdyby”, gdy został o to poproszony.

Jego odpowiedź na pytanie o jego listę brzmiała „nic”. „Grając w trasie przez 200 dni, tak, można powiedzieć, że przegrałeś tu i tam, ale mam na myśli 91 zwycięstw, pierwszy raz w historii, kiedy drużyna miała cztery drużyny z ponad 90 zwycięstwami, co zamierzasz zrobić Graliśmy świetnie.Jestem bardzo dumny z tego zespołu.Pierwszy pełny rok (w majors dla kilku kluczowych graczy) nie ma nic, na co można by się wspominać.

„Jestem z nich po prostu dumny. Trzy różne miasta. Nie wolno nam o tym zapomnieć, bo to nie było łatwe. Trudy i granie u siebie, które nie były u siebie”.

W tym tkwi problem. Sezon 2021 dla Blue Jays był zabawny i szalony, satysfakcjonujący i niezadowalający, udany i rozczarowujący, stracona chwila i stracona szansa, sprzeczności jakoś w tym samym czasie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top