Blue Jays wycofali doświadczenie Yankees w miażdżącej stracie

Blue Jays są młode i głodne, by udowodnić swoją wartość. Ale ostatecznie to niezachwiana dyscyplina Yankees zrobiła różnicę.

Toronto – To czas, kiedy doświadczenie staje się kluczowe.

Z ponad 28 000 kibiców na trybunach i nadchodzącym sezonem drużyna Toronto Blue Jays nie potrzebowała nikogo, kto by im powiedział, że wtorkowy mecz z New York Yankees był wielkim meczem.

Młoda drużyna, żądna wykazania się, wyszła na boisko w Rogers Center po dwóch meczach z dzikiego miejsca z szansą na odrobienie tego w bezpośrednim starciu z Yankees. Ale ostatecznie zwyciężyła w Nowym Jorku dyscyplina z zimną krwią.

– Nie byliśmy zbyt wiele – powiedział trener Blue Jays Charlie Montoyo po porażce jego drużyny 7:2 we wtorek. „Robią dobrą robotę. Te ramiona wychodzą stamtąd i są dobrymi strzelcami”.

Jankesi zachowywali się tak, jakby byli tu już wcześniej z pierwszego dworu. Nie ruszyli się, gdy Bo Bichette wjechał na George’a Springera, aby dać Jays przewagę wcześnie, lub kiedy ich pierwszy gracz, Jameson Taeyeon, musiał wyjść z gry z poważną kontuzją kostki zaledwie 2,1 cala.

Nowojorscy strzelcy – w sumie sześciu – oddali tylko trzy trafienia, podczas gdy ich atak połączony w 11, dwukrotnie wracał z jednorazowego deficytu i utrzymywał spokój, dopóki nie nadarzyła się właściwa okazja.

„Wszystkie te mecze będą bardzo ważne” – powiedział leworęczny członek Hyun Jin Ryo po swoim debiucie we wtorek. „Będę przygotowywał się do ostatniego startu tego sezonu i mam nadzieję, że nasi gracze będą rywalizować i dadzą z siebie wszystko do końca”.

W grze, która do siódmej klatki wyglądała jak gryzienie paznokci, szczęście wydawało się nie być po stronie gracza z Toronto po tym, jak uporano się z problemami z szyją w zeszłym tygodniu. Ryu był solidny, choć daleki od niesamowitego. Jego prędkość wzrosła, ale Rio miał problemy z odnalezieniem przywództwa na korzyść Aarona Judge, który wykorzystał zawieszonego nurka i oddał strzał solo w trzeciej rundzie.

READ  NBA Summer League: Kid Cunningham miał mieszany start. Galen Green i Scotty Barnes wystąpili w roli głównej

„Dzisiejszego wieczoru mogłem zagrać lepiej niż w poprzednich meczach” – powiedział Rio po meczu. “Ogólnie czułem się całkiem nieźle. … Dzisiaj wszedłem i nie myślałem o tym, ile rund zamierzam rzucić ani ile rzutów mam zamiar rzucić. Chciałem tylko skupić się na uderzającym, który jest co próbowałem dzisiaj zrobić”.

Druga połowa Ryu była definicją jasnego punktu. Z Gio Orcellą na trzecim miejscu, Anthony Rizzo dobrze podzielił boisko na właściwe boisko dla pojedynczego zawodnika. Corey Dickerson uderzył Urshelę w ustawieniu na bazie domowej, ale piłka trafiła w bazę Yankees i skręciła, pozwalając mu łatwo zdobyć bramkę.

To zakończyło noc Ryu, odchodząc z 4,2 biegami, dozwolonymi 6 trafieniami, trzema zarobionymi biegami, stępem i trzema trafieniami.

„To nie jest coś, co strzelcy mogą naprawdę kontrolować”, powiedział Rio o singlu RBI Rizzo. „To było bardzo frustrujące uderzenie, zwłaszcza, że ​​zaowocowało to ucieczką i utratą prowadzenia. Myślę, że mogę mówić w imieniu wszystkich strzelców, kiedy mówię, że to bardzo frustrujące uderzenie”.

Noc Bo Bichette może być imprezą Częściowa ilustracja całego sezonu Blue Jays: Przebłyski geniuszu usiane kosztownymi młodzieńczymi błędami. Bichette ukończył pojedynki meczowe i RBI, ale jego słabe wyjście z trzeciej bazy, gdy próbował awansować na dzikim terenie, zepsuło jego imponujący występ.

Po skoku, który pozwolił mu awansować z pierwszego na drugie na niesfornym terenie przez Claya Holmesa, Bichette pomyślał, że wystarczy mu awansować z drugiego na trzecie miejsce, gdy Holmes otrzymał kolejny faul. Ale zawodnik Yankees, Gary Sanchez, był szybszy, szybko dochodził do siebie i posłał piłkę do DJ LeMahieu, który złapał Bichette na czas na wezwanie do sądu.

Po długim przeglądzie, kiedy publiczność Rogers Center wezwała do zamachu stanu, gubernator Brian Knight zadeklarował swoje poparcie dla tego apelu. Zamiast człowieka na pozycji punktowanej z grą w ręku, Blue Jays nagle nie mieli graczy i dwóch wyszło.

READ  Zack Hyman: Jaki zawodnik byłby idealny, aby pomóc Edmonton Oilers przejść do następnego kroku?

To, że Nowy Jork strzelił 6-2 w następnej połowie, wcale nie pomogło.

Giancarlo Stanton, 11-letni weteran MLB i były najlepszy gracz National League, był tym, który Otworzyli to szeroko na Nowy Jork. Stanton utrzymał spokój przez 2 auty, 2-2 Count, dopóki nie znalazł podłogi do trafienia, posyłając je ze 120 metrów od Trevora Richardsa do Homera z trzech przejazdów, a Yankees awansowali 6-2 na siódme.

Richards z pewnością nie był tym, którego można było winić, ponieważ Homer Stanton przyszedł na zmianę postury i wyjechał. Oszałamiająca gra Yankees jest po prostu dobra.

„Nie wiem, jak można tak uderzyć piłkę”, powiedział Montoyo. – Richards był dobry. Powinieneś to przypisać Stantonowi.

Orcilla oddał jeden strzał przeciwko Anthony’emu Castro w dziewiątej minucie, aby przypieczętować zwycięstwo Yankees, gdy sfrustrowani fani Geeza opróżnili kilka wolnych miejsc.

Lourdes Gürriel Jr. powraca. do drużyny Toronto po kontuzji ręki w meczu z Minnesota Twins 24 września. Wciąż niezdolny do gry w obronie, Guriel Jr. Miejsce DH, z Georgem Springerem na środku stawki i Cavanem Biggio z powrotem na pozycji jako siedzeniem. Opcja dla placu Toronto.

Bolesna strata poważnie zmniejsza szanse Blue Jays na zdobycie dzikiej karty, nawet gdy Red Sox przegrywa 4-2 z Baltimore Orioles. Toronto znajduje się teraz za Bostonem, podczas gdy Yankees – teraz trzej w Blue Jays – są na szczycie w wyścigu dzikich kart MLS z pięcioma meczami do końca sezonu.

Więcej od Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top