Blue Jays wkrótce kończy się czas, gdy Pireus znów walczy

TORONTO – George Springer kwalifikuje się do aktywacji z listy kontuzjowanych już w środę, aw ostatnich dniach nasilił swoje działania, poprawiając skręcenie pierwszego stopnia w lewym kolanie. Przed wtorkową porażką Toronto Blue Jays 5:2 z Chicago White Sox, zmienił zasady, uderzył w szybką maszynę i przeszedł trening uderzania, w poniedziałek, gdy zmierzył się z Joachimem Sorią w meczu na żywo na BB.

W tej chwili status gwiazdy obrony jest dosłownie ogólną sytuacją dnia codziennego.

Każdego dnia jest to „Hej, jak się czujesz?” Dobry, zły czy inny, tworzymy program stamtąd. Czujesz, że nie chcesz zrobić niczego głupiego, co mogłoby ją zranić gorzej, czy cokolwiek, ona ma niepowodzenie na przyszły rok, i to jest dobre, złe lub inne , powiedział Springer w książce Blue Jays. To nie jest idealne. Więc weź każdy dzień takim, jaki jest, miejmy nadzieję, że raczej wcześniej niż później.

Jest całkiem jasne, że Blue Jays chcieliby, aby wrócił jako pierwszy, a nie ostatni, a ta sama pilność nagle dotyczy również przejęcia Jose Perriosa w terminie transakcji.

Podczas trzeciego wyjścia z rzędu, prawy ręka zakopała się wcześnie, kaszląc od Homera trzy biegi do Jose Abreu po zaledwie pięciu wyciągach w wyjeździe i musiał przebić się przez zestaw długich kijów i twardy kontakt, aby przetrwać trzy klatki.

Pierius zrezygnował w sumie z czterech meczów – wszystkie podczas kluczowego pierwszego razu, kiedy trener kręgli Pete Walker został wysłany za kłócenie się o piłkę i uderzenia w imieniu swojego kluczowego gracza – w dziewięciu, zdobywając sześć bramek na zaledwie 68 boiskach. White Sox uderzył pięć piłek z prędkością 101,1 mil na godzinę lub więcej, a także dwie kolejne z prędkością 96,8 i 96,6 mil na godzinę w trzecim flopie 27-latka w ciągu czterech spotkań.

READ  Kanada USA Women's World Hockey Championship

Jednorazowo łatwo byłoby się pozbyć błysku, ale Nationals wpadły w zasadzkę Pireus na jego ostatnim starcie, który rozpoczął się od Homera i błędu i Juana Soto z trzech przejazdów. W poprzedniej kolejce, 12 sierpnia w Anaheim, Anioły przegrywały cztery razy na sekundę z Priusem i strzeliły im sześć bramek w 4,1 przejazdach.

Wspólny wątek za każdym razem?

To dobre pytanie – powiedział Breus. „Może jest już za późno, ale teraz widzę, że ostatnie trzy mecze, na początku gry, były bardzo agresywne przeciwko mnie. Muszę o tym pamiętać i dokonać korekty tego. Baseball to gra, którą musimy dokonywać zmian dzień po dniu, dzień po dniu. Teraz mamy szansę zrobić to na kolejny start.”

Biorąc pod uwagę jego tendencję do atakowania strefy uderzenia, jego pierwszą myślą było rozważenie większej liczby rzutów piłki na początku, aby spróbować wykorzystać agresywność swoich przeciwników.

Podczas gdy każdy nowicjusz doświadcza złych odcinków, czas jest wyraźnie zły, z marginesem błędów Blue Jays zmniejsza się z dnia na dzień, a problem spotęgował się, gdy Lance Lynn zagrał w otwierającym serię, a Dylan zatrzymał się we wtorek, a Lucas Giolito czekał w środę. .

Ponieważ Cease w dużej mierze dominował w siedmiu rundach jednej piłki, Blue Jays potrzebowali takiego rodzaju próby zamknięcia, jaką Alec Manoah postawił przeciwko Lynnowi w meczu otwarcia, a nie ogromnego deficytu, aby się z niego wydostać.

– To fakt – kiedy walczysz o zdobycie bramki, jest ciężko – powiedział trener Charlie Montoyo. „Ale jedna rzecz w tym zespole, nie zrezygnowali i mieli dobry występ, a my byliśmy w grze do końca”.

Decyzja o usunięciu Berrios zbyt wcześnie oznaczała, że ​​sześć rund zostało usuniętych do bazy danych, z których trzy zostały usunięte przez Connera Overtona, kandydata, który miał zostać wybrany wraz z Sorią na progu aktywacji. Trent Thornton zajął się dwoma pierwszymi klatkami, pozwalając na bieg, a Brad Hand pokonał dziewiątą.

READ  MLB Field of Dreams Game Relacja telewizyjna, lokalizacja, mundury i nie tylko dla Yankees vs. białe skarpety

„Czułem, że wciąż mamy szansę i wystarczająco dużo w bazie danych, aby objąć role” — wyjaśnił Montoyo. „Chłopaki, którzy zeszli z boiska, wykonali świetną robotę. Byliśmy w grze aż do ostatniego wyjścia. I pomyślałem, że Priusowi trudno jest zmierzyć się z tym samym szczytem w tabeli trzy razy w czwartym meczu. zrobiliśmy ten krok.”

Ich wysiłki poszły na marne, ponieważ Blue Jays zdołali wykonać tylko jeden strzał Coreya Dickersona w siódmej rundzie i Lorda Goriela Jr., samotnego RBI w dziewiątym. Załadowali także bazy w ósmym miejscu przeciwko Michaelowi Kubischowi i Williamowi Hendrixowi, najbliższej supergwiazdzie, którą ścigali w wolnej agencji, ale ich harmonogram nie pasował do ich pościgów.

Vladimir Guerrero Jr awansował w wyścigu remisowym, ale zepsuł jeden z grzejników Hendriksa, po czym wjechał na drugi, by zagrać podwójną grę, która kończy się w pierwszej połowie, jeden z nietoperza przy prędkości 104,5 mil na godzinę.

Hendrix, wyśmiewany przez tłum 14 553 osób skandujących „Liam, Liam”, musiał odciąć parę biegaczy z dziewiątego miejsca i oddać 39 rzutów, prawdopodobnie do końca serii.

Springer nie jest cudownym lekarstwem na wszystko, z czym obecnie zmaga się w kolejności mrugnięcia, ale pomagał w ataku, gdy niezręcznie upadł po próbie przeskoczenia ściany. Na początku ból pojawił się w jego kostce, ale ze względu na sposób, w jaki obracała się jego stopa, gdy schodził ze skoku, miał szczęście, że doznał tylko lekkiego skręcenia kolana, a nie poważnego rozdarcia.

– Tak, miałem szczęście – przyznał. „Mogę spać w nocy, wiedząc, że mam szczęście.” Ale jednocześnie, powiedział, wskazując na róg ziemianki, nic bym nie dało, gdybym tam stał. Wolałbym wyjść i pobawić się”.

Dodał, że do tego momentu nie było niczego, „co sprawia, że ​​czuję, że nie muszę robić pewnych rzeczy”. “Jestem w punkcie, w którym jest tak, jak jest. Nie zostało zbyt wiele czasu. Chcę grać. Krok po kroku i stamtąd idę.”

READ  Ryo i nietoperz byli niesamowici, Jays pokonał Red Sox

To samo dotyczy Berriosa, napastnika i zespołu Blue Jays, którzy próbują wrócić, a czas szybko się kończy.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top