Blue Jays promują Gabriela Moreno

Blue Jays przywołują najlepszych leadów Gabriel MorenoA Dla mnie Daniel Alvarez Montes z El Extrabase. Keegan Matheson z MLB.com Dodać To powołanie Moreno prawdopodobnie zbiega się z nadchodzącymi weekendowymi seriami Toronto w Detroit. Do debiutu Moreno nie będą potrzebne żadne ruchy dla 40 graczy, ponieważ był on małym łowcą dodany do składu zespołu w 2020 roku.

Podpisany jako wolny agent międzynarodowy w 2016 roku, 22-letni Moreno zauważył, że jego inwentarz ucierpiał po znakomitym pokazie w 2021 roku. Wkraczając w sezon 2022, Baseball America i MLB.com umieściły Moreno na siódmym miejscu w rankingu w baseballu. Że listy poprzednich najlepszych kursów (i sezonu 2020) są całkowicie stracone.

Przez 32 mecze w zeszłym sezonie w Double-A, Moreno osiągnął kolejny kaliber .373/.441/.651 z ośmioma home runami i 22 kontrolowanymi uderzeniami. Złamany prawy kciuk ograniczył liczbę powtórzeń w sezonie zasadniczym przyznawanych najlepszemu zawodnikowi Jaysa, ale nie powstrzymało go to przed awansem do Triple-A pod koniec roku. Dodatkowe 100 występów płytowych z .329/ .410/ .494 trafionych w Arizona Fall League, przeciwko równie starym zawodom, tylko pomogło zwiększyć szum.

Sezon 2022 Moreno nie był tak mocny, jak występ w poprzednim sezonie, ale jego występ 323/.377/.406 przeciwko konkurencji Triple-A był wystarczająco wyraźny, aby zaimponować najwyższej klasy z Toronto. Te 35 meczów będzie pierwszym powołaniem Moreno w lidze, ale dopiero okaże się, jaką pozycję obejmie, gdy decyzja stanie się oficjalna.

W zasadzie zawodnik z silną ręką, Moreno miał dziwny start w zjazdach i trzeciej bazie w ostatnich latach, aby wprowadzić swoją prawą rakietę do składów drużynowych. z Alejandro Kirk Elitarna produkcja zza planszy i posiadanie poza sezonem Matt Chapman Zamknięty na trzecim miejscu, wydaje się, że nie ma dobrego miejsca na boisku, aby Moreno mógł prowadzić.

łapacz Zach Collins Jeszcze wczoraj wezwano do wypełnienia zainfekowanego łapacza Danny Janssen (która sama w sobie przechodziła solidny sezon), co prawdopodobnie wskazuje, że trzej Łowcy będą na razie przełączać się między łapaczami a przewodnikami. Jeśli nic więcej, powołania Moreno wywierają presję na wielu graczy na ławce i obrońców (którzy widzieli powtórzenia na pozycji DH), którzy do tej pory radzili sobie gorzej.

READ  Hokejowa Galeria Sław Henrik Seiden Daniel Sedan Daniel Alfredson Roberto Longo

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top