Blue Jays pozyskali Kevina Kiermayera

15 grudnia: Blue Jays oficjalnie ogłosili roczną umowę z Kiermaierem. Sportowiec Ken Rosenthal Tweety Kontrakt zawiera 750 000 $ premii opartych na dniach spędzonych w aktywnym składzie.

14 grudnia: Kontrakt Kiermaiera to roczna umowa z gwarancją w wysokości 9 milionów dolarów, donosi Mark Tobkin z Tampa Bay Times (Link do Twittera).

Pomiędzy 9-milionową pensją Kiermeyera a niedawną roczną wartością Jaysa wynoszącą 21 milionów dolarów Umowa na trzy lata z prawicą Chrisa BassettaJayowie po raz pierwszy przekraczają próg podatku od luksusu; zasób listy To daje im nieco ponad 234 miliony dolarów – nieco ponad 1 milion dolarów na północ od punktu odcięcia 233 milionów dolarów. Z pewnością istnieją sposoby, aby Toronto w razie potrzeby wycofało się pod barierę – handel rybami Danny’ego Jansenauniewinniony np przewidywane Wynagrodzenie w wysokości 3,7 miliona dolarów i pomoc w odzyskaniu należności w innych obszarach potrzeb – ale nic nie wskazuje na to, by właściciel udzielił centrali takich zezwoleń.

10 grudnia: Blue Jays mają porozumienie z rozgrywającym Kevina KiermayeraDla mnie Ona Davide ze Sportsnet. Transakcja oczekuje fizycznie. Byłby to drugi zespół, w którym grał Kiermaier, po spędzeniu dziesięciu wielkich sezonów ligowych z rywalem AL East Rays. Po raz pierwszy został wolnym agentem po tym, jak Rays odrzucił jego opcję drużynową za 13 milionów dolarów na 2023 rok. Kiermayer reprezentuje Equity Baseball.

Pole środkowe było obszarem, którego sójki niebieskie potrzebowały tej zimy i już osiągnęły remis Brandona Nemo i Cody’ego Bellingera.

32-latek wystąpił w 63 meczach w zeszłym sezonie, uzyskując wynik 0,28/0,281/0,369 z siedmioma home runami w 221 rozegranych spotkaniach. Zawsze był znany ze swojej znakomitej obrony w środku pola i choć w ostatnich sezonach nieco się to pogorszyło, wciąż był wart dwóch defensywnych wślizgów, które udało mu się uratować w 2022 roku. Produkcja ofensywna wynosiła średnio 90 wRC+, ale jego praca w obronie oznaczała, że ​​był nadal wart 1,1 fWAR.

READ  Blackhawks „Toews on Future z zespołem: tak naprawdę nie wiem”

Kontuzje odegrały dużą rolę w sezonie 2022 dla Kiermayera, kiedy wylądował w IL w czerwcu z bólem lewego biodra. Został aktywowany 1 lipca, ale 10 lipca wrócił do IL z tym samym problemem, co ostatecznie zakończyło jego sezon wcześniej. Skończyło się na operacji w sierpniu, aby rozwiązać problem obrąbka w lewym biodrze, ale wtedy oczekiwano, że będzie gotowy do wiosennego treningu.

Kiermaier jest trzykrotnym zdobywcą Złotej Rękawicy, który był jednym z najlepszych środkowych obrońców w całym baseballu w ciągu ostatniej dekady. Od swojego pierwszego pełnego roku w 2014 roku Kiermayer był wart 147 strzałów obronnych obronnych. Biblia Fieldinga. To najlepszy ze wszystkich zapolowych i drugi w klasyfikacji generalnej Andrilltona Simmonsa (który miał kolejne 1400 przebiegów obronnych).

Mimo że rok 2022 był najgorszym defensywnym rokiem w jego karierze, wciąż był powyżej średniej i jest duża szansa, że ​​problem z biodrem odegrał w tym znaczącą rolę. W końcu jeszcze rok temu był wart 13 DRS w 894 rundach 2/3 w środku pola. Nadal plasuje się na poziomie 93 procent w szybkości sprintu i plasuje się znacznie powyżej średniej ligi pod względem siły ramion.

Przestępstwo nigdy nie było powołaniem Kiermayera, a jego passa życiowa wynosi 0,248/0,308/0,407. Jest to w dużej mierze zbudowane na jego wczesnej pracy, a od 2018 roku zdobył WRC+ 79, 79, 94, 101, a następnie 90. Nie ma tam dużo mocy (82 biegi do domu w karierze), a jego wskaźnik trafień stopniowo wzrósł do 27,6% w 2022 r. przy wskaźniku chodzenia 6,3%.

Jerzego Springera W ostatnich sezonach zajmował się większością pracy na środku pola, ale pojawiły się spekulacje, że w przyszłości przejdzie do narożnika. handel Teuscara Hernandeza Dla Marynarzy i ten podpis Kiermeyera wydaje się to potwierdzać, wydaje się prawdopodobne, że Jays sprzymierzą się ze Springerem W. Lourdes Gurriel Jr. W punktach narożnych z Centrum Robotniczym Kiermaiera.

READ  W miarę zbliżania się sezonu Jets” Ehlers mówi tak, jak jest: „To jest całkowicie obrzydliwe”

Ten ruch może nie być ostatnim dodatkiem na boisku, a zespół może w pewnym momencie pomyśleć o dodaniu ofensywnego czwartego gracza. Bena Nicholsona Smitha ze SportsNetu stwierdzając, że zespół jest zainteresowany obydwoma Michał Konfort i Michaela Brantleya. Podpisanie któregokolwiek z nich dałoby Jaysowi bardziej elastyczny zestaw na boisku i pozwoliłoby im na rotację opcji na pozycji DH, w zależności od pojedynków, formy i obciążenia pracą.

Źródło obrazu: USA Today Sports.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top