Blue Jays pojawiają się jako faworyci do lądowania na Justin Verlander

Mówi się, że Toronto ma rację w połączeniu z cenioną gwiazdą wolnego agenta Justinem Verlanderem, który również rozważa Jankesi I czerwone skarpetki. (GT)

ten Toronto Blue Jays To jeden z najlepszych talentów promocyjnych tego pokolenia.

Według doniesień, Justin Verlander nie tylko przyciąga uwagę Blue Jays, ale poważnie rozważa podpisanie kontraktu z Toronto.

„Justin Verlander… z tego, co wczoraj słyszałem, preferuje zespół, który trenuje na Florydzie”, Ken Rosenthal z MLB Network Powiedziała. „Słyszeliśmy, że Yankees tam są, że Blue Jays zdecydowanie tam są i myślę, że Red Sox może być w… Rozumiem, że to są trzy główne zespoły”.

Toronto jest z pewnością w niebezpiecznej sytuacji, by konkurować z Bostonem i Nowym Jorkiem jako miejsce docelowe dla jednego z największych wolnych agentów MLB, ale biorąc pod uwagę, że są to drużyna na drodze do wspinaczki, może to być wystarczająco atrakcyjne miejsce dla takich jak Verlander i pierścień Mistrzostw Świata 2017.

Verlander przegapił cały ostatni sezon z powodu operacji Tommy’ego Johna, co utrudniło mu udział w rotacji. Ale z 2,56 ERA, 0,849 WHIP i 14,4 wygrywa z zastępstwem w 443 inningach, według recenzenta baseballu, od 2018 roku nadal jest bardzo poszukiwanym talentem.

Blue Jays wydali już dużo na promocję w tym sezonie, utrzymując komercyjne przejęcie w połowie sezonu José Berríos z Siedmioletnie przedłużenie umowy o wartości 131 mln USD ogłoszono we wtorek.

Dzięki tej potencjalnej rotacji nowych stylizacji i ich obecnych wschodzących gwiazd, Toronto będzie mieć nadzieję na rywalizację w 2022 roku po tym, jak przegrał AL Wild Card Game z zaledwie jednym zwycięstwem w zeszłym sezonie.

Więcej od Yahoo Sports

READ  Anthony Johnson odpada z Bellator Light Heavyweight Grand Prix i walczy o tytuł z powodu choroby

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top