Blue Jays nabywają Jose Perios

12:02: Ogłoszenie Blue Jays Trade.

11:31: Blue Jays i Twins mają umowę na wysyłanie prawej ręki Jose Perios Do Toronto, donosi Ken Rosenthal z The Athletic (Link do Twittera). John Morosi z MLB.com Raporty To najlepsza perspektywa promocji Simon Woods Richardson To część zwrotu. gracz Austin Martin5 w sumie z zeszłorocznego draftu również jedzie do Minnesoty, Raporty Dan Hayes z The Athletic.

Berrios, 27 lat, daje Blue Jays prawdopodobnie drugim najlepszym miotaczem na rynku tego lata, tuż przed nim Max Scherzer, który ma dołączyć do Dodgersów jeszcze dzisiaj. W przeciwieństwie do Scherzera można go kontrolować po sezonie 2021, bo dopiero w drugim sezonie sędziowskim. Berrios zarobi 6,1 miliona dolarów w 2021 roku i będzie należeć do kolejnej podwyżki w arbitrażu tej zimy, zanim trafi do wolnej agencji po zakończeniu kampanii w 2022 roku.

Prius dołączy hyun jin ryu i emisji Rubinowy Ray Na szczycie kursu w Toronto, gdzie znajduje się coś, co teraz wydaje się być potężnym trio. Jest w trakcie jednego ze swoich najlepszych sezonów, awansując do 3,48 ERA z najlepszym w karierze wskaźnikiem strajków wynoszącym 25,7 procent, wskaźnikiem chodzenia po gwiazdach wynoszącym 6,5 procent i najwyższym na świecie wskaźnikiem kariery wynoszącym 43,6 procent. Opublikował te liczby z 20 startami i łącznie 121 1/3 klatek, wyróżniając się jako jedna z malejącej liczby strzelców w dzisiejszej grze, która wynosi średnio sześć plus klatek na wyjście.

Oczywiście Berrios nie zawsze jest na podstawie gry. W całej swojej karierze był jednym z najsilniejszych strzelców we wczesnej fazie gry. Nigdy nie był na liście przebojów Major League, a obecnie jest na dobrej drodze do czwartego z rzędu sezonu poza swoim pełnym składem startowym. Zaliczył 26 występów w 2017 roku – w ostatnim sezonie wybranym dla Pałacu – i od tego czasu rozpoczął 32 mecze, 32 mecze, 12 meczów (pełne obciążenie w zeszłorocznym sezonie 60 meczów) i 20 meczów do tej pory w 2020 roku.

READ  Gary Pittman, olimpijczyk z Pekinu 2022

W tym czasie nigdy nie opublikował ERA powyżej 4,00 i osiągnął ogólną ocenę 3,76 z 24,2 procentowym wskaźnikiem uderzeń i 7,2 procentowym wskaźnikiem chodu. Berrios może nie jest kalibrem Cy Younga i najlepiej zarabiającym kołem, ale jest tak samo spójny i wytrzymały jak podstawowy 2/3.

Blue Jays zapłaciły wysoką cenę za półtora roku tej konsystencji. Martin, który w zeszłym roku zajął piąte miejsce, przez wielu w branży był uważany za najlepszego gracza w kategorii draft. To była uzasadniona niespodzianka, kiedy zdał numer 2 w klasyfikacji generalnej i spadł do Jaysa z piątym wyborem. Obecnie zajmuje 16 miejsce w grze na MLB.comi #21 w amerykańskim baseballu i teraz. 23 w FanGraphs.

Martin zagrał w Vanderbilt na studiach, osiągając 368/474/532 w swojej karierze w college’u. Jays rzucił go prosto do Double-A, aby rozpocząć 2021, jego pierwszy zawodowy sezon, i nie wygląda na to, żeby przegapił bit. W 250 występach na planszy Martin wykorzystał .281/.424/.383 z parą homerów, dziesięcioma parami, dwiema trójkami i dziewięcioma bazami łupów. Szedł z 14,8 procentową obniżką wobec 21,2 procenta strajku. Ta seria trafień jest o 32 procent lepsza niż średnia ligowa w bardzo przyjaznym melonikom środowisku Double-A, mierzonym przez WRC+.

Główne pytanie do Martina to po prostu pytanie o to, gdzie będzie grał. W tym sezonie w Double-A podzielił swój czas równo pomiędzy shortstop i środkowe pole. W czasie rekrutacji niektórzy zwiadowcy zastanawiali się, czy mógłby utrzymać profesjonalną piłkę, ale Jays dał mu tę szansę. Nawet jeśli Shortstop nie jest jego ostatnim domem na diamentie, większość raportów skautów na temat 22-latka zgadza się, że jego atletyka przełoży się na trzecią bazę, środkowe pole lub drugą bazę. Ogólne oczekiwanie otaczające Martina jest takie, że będzie ponadprzeciętny bez względu na to, gdzie spoczywa swój diament.

READ  Walki opozycji i czwarta fala COVID-19, Tokio rusza do przodu z igrzyskami olimpijskimi

Woods Richardson miał trudniejszy sezon jako kolega z drużyny Martina w Double-A, ale ma dopiero 20 lat – prawie o pięć lat mniej niż średnia wieku jego rywali na tym poziomie. Wszedł do sezonu powszechnie uważanego za potencjalnego Top 100 i chociaż od tego czasu został usunięty z listy post-draftowej drużyny baseballowej USA, nadal zajmuje 49. miejsce w FanGraphs i 68. w MLB.com.

Jays początkowo nabył Woodsa Richardsona od Mets w handlu, który wysyła Marcus Strowman do królowych. W tym sezonie rozegrał 11 meczów w New Hampshire i zdobył szokujące 5,76 ERA, mimo że zawyżył tę liczbę średnio o 0,359 piłek w grze i nienormalnie niski wskaźnik przewagi wynoszący 58 procent. Woods Richardson chodził z wieloma hitami (12,8 procent), ale do tej pory dopingował także jedną trzecią swoich przeciwników przez cały rok. Woods Richardson jest obecnie daleko od klubu, rywalizując w drużynie USA na igrzyskach olimpijskich (podobnie jak jego nowo nabyty kolega z drużyny Twins). Joe Ryan).

Eric Longenhagen z FanGraphs pisze, że Woods Richardson pracuje zarówno z czterema krawcami, jak i dwoma krawcami, a także pochwalił zmianę prawej i kształtu swojej podkręconej piłki. Raport MLB.com uznał zmianę Woodsa Richardsona za najlepszą w systemie z Toronto, a ogólny konsensus po prawej stronie jest taki, że jeśli może dodać trochę prędkości, nadal wypełniając wypełnienie, ma zadatki na drugie miejsce lub nr 3 start.

To imponujący mecz dla Twins, chociaż organizacja jest rozczarowana, że ​​sezon zaszedł tak daleko. Minnesota wkroczyła w ten rok jako obrońca mistrzów AL Central i obiecujących pretendentów, ale ich sezon szybko wymknął się spod kontroli i jeszcze się nie odbudował. To skłoniło recepcję do skupienia się na tym, co z pewnością wydawało się być szybką zmianą składu.

Bliźniacy wciąż mają imponującą listę kontrolowanych hitterów, a dodatki Martina, Woodsa Richardsona i Ryana, Drew Strootman W pierwszych dwóch transakcjach sezonu Deadline, daj im cztery najlepsze talenty, które mogą wpłynąć na klub do 2022 roku (być może w 2023 roku, w przypadku Woodsa Richardsona). Oddzielenie od Berrios oznacza licytację o najlepszego miotacza, jaki organizacja rozwinęła od ponad dekady, ale mają nadzieję, że najnowszy napływ talentów szybko uzupełni ich fundamenty młodych hitterów i wkrótce wyprodukuje rozdanie lub dwa kaliber Berrios.

READ  Pożegnanie z grą, którą kocham .

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top