Bliźniacy wyznaczają Matta Shoemakera na spotkanie

Bliźniacy ogłosili dziś rano, że wyznaczyli weterana prawą rękę Matt szewc Odstąpić od umowy i wybrać właściwą Derek Niski Od ulicy Triple-A Paul jest w podobnym ruchu.

34-letni Shoemaker miał dobry start w swoim debiucie w Twins na początku tego roku, ale od tego czasu wszystko poszło w dół. Byli Angels i Blue Jays zostali zbombardowani za 53 asysty zdobyte w 54 1/3 poprzednich rund i zasiadają na 8,06 ERA i 5,38 SIERA ze wskaźnikiem uderzeń wynoszącym zaledwie 14,1 procent w porównaniu ze wskaźnikiem chodu wynoszącym 9,5 procent. Bliźniacy mogli mieć trochę nadziei po przejściu na dziesiątkę, uzyskując nieco lepsze wyniki, ale Shoemaker wykonał osiem przejazdów z 2/3 klatek akcji mopa w wczorajszej porażce.

Podpisany pod koniec sezonu roczną umowę o wartości 2 milionów dolarów, Shoemaker był postrzegany jako potencjalny otwieracz piątego sezonu i dodawał niezbędnej głębi w sezonie, w którym oczekuje się, że obciążenie pracą będzie szeroko obserwowane. Ale jego zmagania są połączone z walkami jego kolegi-weterana JA habها I koledzy z rotacją wstecznego ogórka Randy Dubnack, aby wykopać bliźnięta w dużej dziurze. Wiele z najlepszych perspektyw wystawowych organizacji zostało również dotkniętych kontuzjami w 2021 roku, co skłoniło zespół do dalszych prób przekonania czegoś do szewca, aby odszedł, zamiast wykonać ruch na początku tego roku.

Bliźniacy będą mieli tydzień na wymianę szewca, przejście przez pełne zwolnienia lub zwolnienie. Biorąc pod uwagę jego zmagania, nie jest nierozsądne oczekiwać, że inny klub będzie zainteresowany ubieganiem się o transakcję lub zrzeczenie się. Najprawdopodobniej dzisiejsze DFA doprowadzi do uwolnienia. Jednak biorąc pod uwagę jego osiągnięcia przed sezonem 2020, prawdopodobnie inna organizacja przyjrzy się bez ryzyka doświadczonemu weteranowi ligi w nadziei, że zmiana scenerii może naprawić statek. Shoemaker miał w swojej karierze niezliczoną ilość kontuzji, ale miał wspaniałe doświadczenie z Halos na początku swojej kariery, a przed podpisaniem kontraktu w Minnesocie osiągnął 4,12 ERA w ostatnich 166 oponach MLB.

READ  Katastrofa Tour de France: Kobieta rzekomo powodująca wypadek aresztowana

Jeśli chodzi o 30-letnie Prawo, powróci po drugie zaklęcie w Twins w 2021 roku, mając nadzieję, że zrobi coś lepszego niż to, co wyprodukował w swoim pierwszym biegu. Law pojawił się już w pięciu meczach dla Bliźniaków, dając sześć podjazdów po 11 trafieniach i sześć podbiegów z dziewięcioma trafieniami w 6 1/3 inningów. Trochę lepiej poradził sobie w Triple-A, mając ERA 4,61 i stosunek 12 do 4K/BB w 13 rundach 2/3. To może być kolejna szybka misja dla Lawa, ponieważ Bliźniacy częściowo wezwali go, aby zdobyć nowe ramię w „Pióro”, ale będzie miał przynajmniej kolejną szansę, aby pochwalić się swoją siłą na liście.

Law opublikował 2,55 ERA w 55 biegach jako debiutant w Giants w 2016 roku, ale nigdy nie powtórzył tego sukcesu. W 117 2/3 klatek od tego czasu został oznaczony jako 5,43 APR z akceptowalnym wskaźnikiem uderzeń 22,2 procent, ale niedopuszczalnym wskaźnikiem chodzenia 12,3 procent.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top