Blake Lively wyjaśnia, co fani mogą zrobić z paparazzi

„Przestań śledzić posty, które publikują zdjęcia dzieci”.

Jimmy McCarthy/Getty Images Michael Kors

W zeszłym tygodniu Blake była z trzema córkami, kiedy były śledzony przez paparazzi Którzy wyskakiwali z kryjówek, by cały dzień fotografować rodzinę.

„Czy sprawdzasz przeszłość fotografów, którym płacisz za śledzenie dzieci? Gdzie tu są twoje morale? Chciałbym wiedzieć. A może po prostu nie dbasz o bezpieczeństwo dzieci?” Blake Żądany na Instagramie.

Mark Salioko / Magia filmu

Blake teraz informuje swoich fanów, jak mogą powstrzymać paparazzi przed nękaniem rodzin i dzieci – a wszystko zależy od tego, kogo śledzą.

Blake napisał: „Prostą rzeczą, jaką ludzie mogą zrobić, to przestać obserwować i zablokować wszelkie posty lub uchwyty, które publikują zdjęcia dzieci. Możesz to zgłosić. Lub wyślij post dm, dlaczego ich nie obserwować”, komentarze gwiazd Strona na Instagramie.

I kontynuowała: „To prosty sposób, aby po prostu pogodzić się z postami, które mają moralność. Wiele z nich to robi. Wszyscy starają się służyć publiczności. Więc jeśli ta publiczność jasno określi, że czegoś nie chcą – jak na przykład zdjęcia dzieci, które mają, że faceci straszą i śledzą – post lub konto zrobią, co chcą.” Publiczność “.

Blake dodał, że w przeszłości, kiedy czytelnicy „domagali się” zmiany, stało się to powodem, dla którego „wielu już się zatrzymało”.

Roy Rochlin / Getty Images

W rzeczywistości wiele mediów od dawna uchwala #NoKidsPolicy, kampania Rozpoczęty przez Kristen Bell w 2014 roku.

„Dziękuję wszystkim, którzy naprawdę dokonali tej zmiany. I jeszcze raz dziękuję za udostępnienie. To dość przerażające” – podsumował Blake.

Mamy nadzieję, że wkrótce więcej sklepów i kont na Instagramie wprowadzi #NoKidsPolicy.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Prawdopodobnie została ujawniona nazwa nowego zespołu IIconics

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top