Blaise, kontuzje Blackwooda, podróż Subban, Mar Rangers wygrywają z diabłami

Nowy Jork (AFP) – Chris Kreider strzelił decydującego gola w siódmej rundzie rzutów karnych, gdy New York Rangers pokonali New Jersey Devils 4:3 w niedzielny wieczór.

Capo Kaku strzelił gola i asystował, Adam Fox i Alexis Lavrinier również strzelili dwa gole, aby pomóc Rangersom wygrać trzecie z rzędu zwycięstwo i pokonać Diabły po raz siódmy z rzędu. 24 piłki uratował Aleksander Georgiew.

Pavel Zacha i Jesper Pratt strzelili gola i asystowali, a Dougie Hamilton również strzelił bramkę dla New Jersey. Mackenzie Blackwood zdobył 30 piłek, po czym odszedł w trzeciej rundzie i wszedł do protokołu wstrząśnienia mózgu. Jonathan Bernier uratował osiem ratowników przed Blackwoodem.

Kaku, Artemi Banarin i Ryan Strom również strzelili bramki dla Nowego Jorku w rzutach karnych, a Pratt, Hamilton i Andreas Johnson dla New Jersey.

„Szczerze z tobą, on (Kreader) ukrywał się na końcu ławki”, powiedział Gerard Gallant.

Pratt miał największą szansę na mecz w dogrywce, ale Georgiev zwlekał z odjazdem.

„Po prostu ratuj piłki, to moja praca” – powiedział Georgiev. „Chłopaki byli bardzo lepcy. Wspaniale jest mieć nagrodę”.

Kaku, który miał swoje pierwsze dwa punkty w sezonie, dał Rangersowi prowadzenie 3-2 przy 6:29 w trzecim inningu. Po rzuceniu piłki Stromem, Kakko pobiegł w kierunku siatki, przejmując piłkę wokół Blackwood, gdy rozpoczął solidny kontakt, aby strzelić swojego pierwszego gola w sezonie.

„Wiedziałem, że nadchodzi,” powiedział Kaku. „Dzisiaj był ten dzień.” „Pierwszy gol jest czasem najtrudniejszy po 10 meczach”.

Kilka minut później Blackwood opuścił mecz i przeszedł do protokołu wstrząsu mózgu. Został zastąpiony przez Berniera.

Zacha zremisował 2:44 z lewej strony w regulaminowym meczu i strzelił dobicie na Georgiewa, by być kapitanem swojej siódmej drużyny w tym sezonie.

„Nigdy się nie poddaliśmy” – powiedział Zakka. „Myślę, że utrzymaliśmy presję, nigdy nie powstrzymywaliśmy się od ofensywy”.

READ  Smith został zwolniony z funkcji trenera Senators i zastąpiony przez Martina

Devils zdobyli punkt, aby przejść 3:1 w ostatnich pięciu meczach.

– Okazało się, że to naprawdę dobry punkt dla naszego klubu – powiedziała trenerka New Jersey Lindy Raff. „Aby się odbić i strzelić późno, musimy zdobyć te punkty”.

Z Rangersami przegrywającymi 1:0 po jednej tercji, Fox zremisował na początku drugiej. Blackwood zdołał zablokować strzał Lavriniera, zanim zdobywca nagrody Norrisa przechwycił podanie bramkarza i strzelił prawym ramieniem za prawym ramieniem. Fox ma 16 punktów, co prowadzi go do zremisowania z Romainem Jose z Nashville o najwięcej obrońców w National Hockey League w tym sezonie.

Lavrinier dał New Yorkowi prowadzenie 2:1 po trafieniu w krążek po strzale Jacoba Tropy, który wylądował za Blackwoodem na 8:36 przed końcem kwarty.

Postęp trwał niecałe dwie minuty. Gdy Ryan Lindgren został oczyszczony z ingerencji, Hamilton oddał potężny strzał w nadgarstek w bramkę Georgiewa na 6:40 minut przed końcem. To był 350 punkt w karierze Hamiltona.

„Wróciliśmy tam i z powrotem, ale to dobry zespół” – powiedział Gallant. „Mają obrońców, którzy potrafią naprawdę dobrze poruszać dyskiem i kilka razy byli w lodzie.

Pratt otworzył wynik dla Diabłów po zerwaniu o 15:23 w pierwszej tercji. Wyjął podanie od Dawsona Mercera i delikatnie wsunął berło między nogi Georgiewa. Pratt strzelił gola w kolejnych meczach i ma co najmniej punkt w czterech kolejnych meczach.

Sami Blais otrzymał pomoc od trenera Rangers na początku trzeciej połowy po tym, jak walczył z Subanem w rogu i wydawał się zranić prawą nogę. Suban został dwukrotnie ukarany grzywną w tym sezonie za wolne stopy.

Brak miłości do PK

Tłum z Madison Square Garden nieustannie wygwizdywał Subana za każdym razem, gdy był właścicielem płyty. Zła wiara kibiców wraca do meczu przedsezonowego 5 października, w którym Soban walczy w rogu z Ryanem Reevesem, powodując kontuzję napastnika Rangersów. Subban został wyzwany do walki przez Kreidera później w tym meczu, a kontuzja Reavesa powstrzymała go od finałowego meczu przed sezonem. Nienawiść fanów do Subban wzrosła dopiero w niedzielę po tym, jak Blais upadł w podobny sposób jak Reaves.

READ  Pacioretty powraca i zdobywa gola w meczu 7 dla Golden Knights przeciwko Wild

Aktualizacje dotyczące kontuzji

Igor Shesterkin był w stanie wesprzeć Georgieva przeciwko diabłom po opuszczeniu sobotniego meczu przeciwko Blue Jackets w trzecim okresie i wejściu do protokołu wstrząsu mózgu.

Napastnik Devils, Tyce Thompson, doznał kontuzji górnej części ciała podczas czwartkowego meczu z Islanders.