Black Adam: Relacje Dwayne’a Johnsona z WB popsuły się podczas ich uzupełniającego spotkania w Tequila Bar

Saga DCEU o znaczących zmianach obsady i restartach trwa, a opowieści o tej próbie stają się coraz dziwniejsze z każdym ujawnieniem. W nowym raporcie historie związane z gwiazdą Czarnego Adama, Dwaynem Johnsonem, rzucają nowe światło na to, jak popsuły się relacje aktora z Warner Bros. , w tym szczegóły dotyczące problemów budżetowych filmu.

Dla mnie różnorodnyJohnson, wraz z producentami Czarnego Adama, Hiramem Garcią i Beau Flynnem, „potargali pióra” po tym, jak „obeszli wszystko”, przekonując dyrektora generalnego Davida Zaslava o swoich wizjach Czarnego Adama, Supermana Henry’ego Cavilla i DC. Niektóre źródła raportu zaprzeczyły, że przyszłość Czarnego Adama była przedmiotem dyskusji, ale potwierdziły, że Zaslav spotkał trio.

Część rzekomych planów Johnsona dla siebie i Cavilla obejmowała także konfrontację między Czarnym Adamem a Supermanem, w której Cavill ponownie wcieli się w tę rolę. Jak na przykład Wcześniej wspomnianeByły prezes DC Films, Walter Hamada, początkowo odrzucił propozycję Cavilla, by wystąpić w Czarnym Adamie. Jednak Johnson później zaapelował do następców Hamady, Michaela De Luca i Pam Abdi, którym dano zielone światło podczas powtórek.

Podczas gdy „tajne” spotkanie mogło wywołać złą wolę, raport Variety opisuje dłuższy łańcuch wydarzeń, które dodatkowo nadwyrężyły stosunki Johnsona z Bankiem Światowym i dotyczyły dodatkowych wydatków z budżetu Czarnego Adama. W jednej z takich relacji Johnson zażądał, aby baton tequili z jego marką Teremana był przygotowany na premierę PG-13.

Debiut Czarnego Adama w grudniu również nie zrobił wiele, aby poruszyć igłę w kasie. Podczas gdy film zaczął się dobrze w pierwszym tygodniu i oczekuje się, że wyrówna się powtórki To dodało 40 milionów dolarów do swoich całkowitych kosztów. Jeśli chodzi o perspektywy Johnsona w Waszyngtonie, źródło Variety dodało: „Jego wymagania wzrosły, a zwrotów nie było”.

READ  Phoebe Bridgers i Paul Mescal są zaręczeni

Droga do tego miejsca była kamienista. W 2022 roku zapytany o potencjał A.J Przyszła bójka między Czarnym Adamem a SupermanemJohnson odpowiedział: „Jasne. O to właśnie chodzi. Wkrótce rozpocznie się nowa era we wszechświecie DC”. Aktor powiedział później, że on i jego zespół „nie przyjmą niczego za pewnik”, jeśli chodzi o to Przywraca Cavilla jako Supermana.

Ostatecznie była to zemsta Cavilla jako Człowieka ze Stali Ogłoszenie następnie w puszkachI Johnson rozstał się z DCEU. Jan i Safran zaczynają się identyfikować Główny plan dla następnej generacji DC Filmy, wygląda na to, że opadł kurz z fuzji Warner Discovery. Niezależnie od tego, relacje z wewnętrznych zamieszek i niedawnych wyjazdów zdają się wskazywać, że ubiegłoroczna próżnia władzy w stolicy spowodowała wiele konfliktów.

Andrea Sherron jest niezależnym współpracownikiem IGN zajmującym się grami i rozrywką. W ciągu swojej siedmioletniej kariery w branży gier założyła wiele czapek, z tytułami w Fanbyte, USA Today’s FTW, TheGamer, VG247 i RPG Site. Znajdź ją na Twitterze (@ćwierkać) lub podcast Materia Possessions, który mówi o FFXIV, grach RPG i wszelkich seriach z udziałem gigantycznych robotów.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top