Bill i Melinda Gates oficjalnie się rozwiedli

Zdjęcie artykułu Bill '  s Znowu singiel, ludzie

Zdjęcie: Jeff Bashod (Obrazy Getty)

W końcu to się stało. 27 lat później zarobiła miliony dolarów i kilka lukratywnych kontraktów książkowych między nimi, Billem i Melindą Gates Są rozwiedzeni W poniedziałek z okazji końca jednej z najpotężniejszych par naszych czasów – a przynajmniej Poprzednio zdrowy. Odkąd obaj ogłosili zbliżającą się separację w maju zeszłego roku, zaczęły pojawiać się pewne kiepskie historie o Bale, w tym szczegóły na jego temat. Połączyć Z Jeffreyem Epsteinem i udokumentowanym doświadczeniem wątpliwe zachowanie Z kobietami pod jego pracą. Nawet New York Post skoczył do walki (wiele czasy)! Nie trzeba dodawać, że jeśli ten facet kiedykolwiek wróci na scenę randkową, będzie potrzebował poważnego ulepszenia wizerunku. Na szczęście jestem tutaj, aby pomóc.

W żadnym wypadku nie jestem profesjonalnym trenerem randkowym, ale ja Jestem Profesjonalny w kojarzeniu moich heteroseksualnych przyjaciół z moimi heteroseksualnymi dziewczynami. W starym kraju prawdopodobnie byłbym znany jako Szadchanet, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Ktoś edytuje twoją biografię Tindera w zamian za luźnego papierosa”.

Prawdopodobnie mógłby kupować cygara w pikach, ale zdecydowałem się (w duchu dobroczynności) zaoferować Billowi trochę gratisów do wrzucenia na swój profil w aplikacji randkowej, który na pewno ma. Dziewczyny, to jest dostępne.

READ  Husky Energy stoi w obliczu 3 dostaw z powodu ogromnego wycieku ropy SeaRose u wybrzeży Holandii

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top