Bezwzględny występ Kikuchiego podkreśla słabość Blue Jays po odejściu Ryo

TORONTO – Wśród zmarszczek spowodowanych kontuzją łokcia Hyun Jin Ryo i powrotem Rossa Striplinga do spinu, znajduje się ważne pytanie dla Toronto Blue Jays, którzy obecnie nie mają jasnej odpowiedzi: kto jest następnym człowiekiem, jeśli potrzebują kolejnego startu?

Jest to szczególnie istotne, biorąc pod uwagę, że weteran lewicy szuka dodatkowych opinii po tym, jak jego wstępna diagnoza zawierała sformułowania czerwonej flagi dotyczące nadwyrężenia przedramienia i zapalenia łokcia. Klub powiedział, że opuści kilka tygodni, a gdyby zdarzył się najgorszy scenariusz i Rio potrzebowałby operacji Tommy’ego Johna, 58 boisk, które rzucił w środę, może być jego ostatnim z Blue Jays.

Pamiętaj, to najgorszy scenariusz i bądźmy ostrożni z wyciąganiem pochopnych wniosków, ponieważ wieści, które otrzymują Blue Jays, mogą ujawnić znacznie lepszy wynik dla Ryu. Tak czy inaczej, jego przedłużająca się nieobecność, czy to trwająca tygodnie, czy miesiące, powoduje słabość organizacyjną teraz, gdy pierwsza warstwa ubezpieczenia została zrewitalizowana, Stripling, który jest niedoceniany.

W wiosennych treningach oczywistym drugim poziomem był Nate Pearson, prawy skrzydłowy z silną bronią i oszałamiająco wysokimi atutami. Jednak na razie stara się go nie wyśledzić po tym, jak wykoleił go jego mononukleoza, która jest tylko dwiema rundami w Triple-A Buffalo i jeszcze nie rzucił piłki z mocą niezbędną do rozwoju w głównych turniejach.

To może nadejść, ale teraz robi znacznie większe postępy, ponieważ istnieje uzasadniona ścieżka, aby dostać się do składu wielkiej ligi i niepewna tabela głębokości za nim.

Inne opcje w rotacji Bison to weteran Casey Lawrence, Thomas Hatch, który ostatnio radził sobie lepiej po trudnym starcie, lewy felietonista Nick Algier, Bowden Francis z prawej strony w górę iw dół i czołowy gracz duetu Maximo Castillo. . Tymczasem Anthony Kay jest kontuzjowany, a żadna osoba dwupoziomowa nie jest gotowa, by stwarzać problem, więc zmniejsz hałas dla Ricky’ego Tiedmana.

Dla zawodnika takiego jak Blue Jays jest to niepokojący słaby punkt i zmniejszający się margines błędu na pozostałej części toru, zwłaszcza Yusei Kikuchi, który w piątek 9-3 poradził sobie w czterech przejazdach na trzech wrakach nad siatką 4,2 rund. Od bliźniaków z Minnesoty.

READ  Trener Habsa, Dominique Ducharme, potwierdza, że ​​uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19, w pojedynkę

Porażka zakończyła ich najlepszą w sezonie serię wygranych ośmiu meczów i zmniejszyła ich do 12-4 w ostatnich 16 meczach.

„To był całkowity wysiłek zespołowy” – powiedział menedżer Charlie Montoyo o zwycięskiej passie. „Wiedziałem, że w momencie, w którym nastąpi nasz atak, mieliśmy szansę kontynuować zwycięską passę. Zrobiliśmy to i dzisiaj był pierwszy raz, kiedy wszyscy walczyli. Boisko walczyło. Tak naprawdę nie graliśmy i dlatego przegraliśmy mecz.”

Podpisany z Kikuchi za 36 milionów dolarów w ciągu trzech lat po zakończeniu przestoju, Kikuchi zmierzał w kierunku tego, co myślał Blue Jays, odkąd przestawił swój nóż na twardszy suwak i dokonał drobnych mechanicznych korekt podczas renowacji w kwietniu.

W maju zezwolił na nie więcej niż dwie rundy w każdym ze swoich pięciu startów, a Homer poddał jedną w ciągu 26,2 rund. Kyle Garlick podwoił to samo w piątek, trafiając w dwie rundy w pierwszej, która otworzyła wynik, i solową jazdę w trzeciej, która dała bliźniakom przewagę 4-2. Pierwsze dwa biegi u siebie Jose Mirandy również wypadły z Kikuchi, przed drugim – tuż za Georgem Springerem 49.Dziesiąty Kariera Homera i trafienie RBI Tuscara Hernandeza zremisowały w grze – zawodnicy z Minnesoty zagrali przeciwko niemu pięć piłek z prędkością 104,5 mil na godzinę lub więcej, plus kolejną z prędkością 99,8.

Mocna tabliczka kontaktowa sprawiła, że ​​Blue Jays zastanawiali się, czy Kikuchi nie opiera się na swoim korcie – leworęczny powiedział, że rozmawiał o możliwości z trenerem Pete Walkerem, a Montoyo przyznał, że straciła rozum – ale również trafił sześć uderzeń.

„Nie martwię się tym aż tak bardzo. Oczywiście pójdziemy i obejrzymy film” – powiedział Kikuchi przez tłumacza Kevina Ando. „Ale jednocześnie, gdybym miał przewijać, czuję jakbym dostał tyle hitów. Przez większość czasu czułem, że mieli plan gry i trzymali się go, może szukali jakiegoś boiska z jakiegoś powodu, dostali go i zrealizowali.

READ  Puljujarvi zdobywa dwa gole, Nugent Hopkins wygrywa Oilers nad Jets

Montoyo czuł również, że Kikuchi mógł być zbyt ciasny przy planszy, pozwalając Bliźniakom na łapanie bez obawy, że zostaną pogoni, a potem istnieje możliwość, że liga zacznie podchodzić do niego inaczej po jego zmianach.

Oba podania domowe Garlicka padły po szybkich piłkach, jedna poza planszą, podczas gdy Miranda uderzyła podającego przez ścianę. Kikuchi w końcu bardziej polegał na przesunięciu/interwale, rzucając go 20 razy w porównaniu do 19 w swoim sliderze, i uzyskał z tego cztery z 14 wichrów.

„Zmieniłem sposób, w jaki atakuję uderzających i oczywiście uderzający się dostosowują i czuję, że teraz jest moja kolej, aby ponownie zacząć się dostosowywać” – powiedział Kikuchi. „Na przykład dzisiejszej nocy, moja zmiana, czułem, że grałem dobrze. Miałem dobre przeczucie na tym boisku, więc po prostu szedłem do przodu, będąc w stanie szybko się dostosować. „

Krótszy wypad pozostawił 4,1 inningów dla Blue Jays Bullpen do wyeliminowania, a bliźniacy kontynuowali walkę z nimi, dodając rundy przeciwko Trevorowi Richardsowi, Andrew Vasquezowi i Jeremy’emu Beasleyowi, podczas gdy ofensywa ucichła po solo zombie Vladimira Guerrero Jr. trzeci.

Nie było tak wielu z 27 753 osób, które by się tym cieszyły.

Oczywiście każdy początkujący będzie miał trudne noce i dopóki jest to aberracja, a nie norma dla Kikuchi, nie ma się czym martwić.

Ale bardziej niż kiedykolwiek Blue Jays potrzebują Kikuchiego, aby osiedlić się bliżej swojej majowej wersji niż iteracja kwietniowa, Jose Berrios, aby w sobotę wyjść na tor, Kevin Gausman i Alek Manoah, aby dalej naciskać, a Stripling, aby rzucać ciosami.

Ponieważ wyściółka wokół ich rotacji zniknęła i w zależności od tego, co inni klinicyści doszli do wniosku na temat przedramienia i łokcia Rio, mogą potrzebować zewnętrznego dodatku, aby je przywrócić.

READ  Pittman zmniejsza zawieszenie Spitzera Maple Leafs do czterech gier

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top