Bezpłatna aktualizacja agencji Kyle’a Lowry’ego: Pelikany odblokowują miejsce, by ścigać gwiazdę; Lakers, the Heat są również zainteresowani, według raportu

Kyle Lowry będzie jednym z najbardziej poszukiwanych graczy na rynku wolnych agentów i nie bez powodu. Bramkarz weteran to sześciokrotny All-Star NBA, którego strzelanie i obrona sprawiają, że doskonale nadaje się do prawie każdego rodzaju rzutu. Miami Heat, Philadelphia Sixers i Los Angeles Lakers podążyły za nim w terminie wymiany i chociaż oczekuje się, że wszystkie trzy będą ścigać go w wolnej agencji poza sezonem, zgodnie z Shams Al Shaaraniya sportowiecWygląda na to, że dołączył też nowy zespół.

ten Pelikany nowoorleańskie pojawiła się możliwość Lori, Według Marka Stein. Kiedy Pelicans zaczynali, Pelicans nie mieli jasnej drogi do zdobycia Lori. Mieli potencjał, aby stworzyć prawie 13 milionów dolarów w przestrzeni osłonowej, rezygnując ze swoich praw do: Basen Lonzo i Josh Hart, ale nawet jeśli to było coś, co chcieli zrobić, Laurie z pewnością chciała więcej. W ostatecznym terminie transakcji chciał podobno dwuletniej umowy o wartości 50 milionów dolarów od dowolnego zespołu, który dostał.

Ale poniedziałkowy handel z Memphis Grizzlies umożliwił taką ofertę. Pelikany wysyłają Stephena Adamsa i Erica Bledsoe do Memphis w ramach umowy, która może im przynieść około 34 miliony dolarów na okładce. Koszt był wygórowany. Nie tylko musieli awansować z 10. miejsca w nadchodzącym drafcie NBA na 17., ale także musieli zrezygnować z wyboru Lakersów z 2022 roku w pierwszej rundzie. Ale umowa powinna sprawić, że Swans zrobią solidne show dla Lowry’ego, a jeśli im się nie powiedzie, zatrzymają Balla i Harta, jednocześnie wydając wyjątek średniego poziomu dla osób niebędących podatnikami.

Pelikany to jedna z najmłodszych drużyn w NBA. Podpisanie tak dużego kontraktu 35-latkowi wydaje się przez ten obiektyw zaskakujące. Ale doniesienia wskazują, że gwiazda Zion Williams jest już sfrustrowana kierunkiem franczyzy po zaledwie dwóch latach jako Pelikany. Po nieudanej próbie zbudowania rywalizacji wokół Chrisa Paula i Anthony’ego Davisa, wygląda na to, że Nowy Orlean chce być aktywny w umieszczaniu odpowiednich kolegów z drużyny wokół Williamsona, który jeszcze nie przeszedł do play-offów jako zawodowiec.

Oczywiście niebezpieczeństwo związane z takim postępowaniem polega na tym, co wydarzyło się, gdy Pelikany próbowały budować wokół Davisa. Duże kontrakty dla Erica Gordona, Treka Evansa i Omara Aseka przeszkodziły Pelikanom na początku ich kariery, a kiedy w końcu zdobyli miejsce na okładkę w 2016 roku, wykorzystali je w Solomon Hill i Etwan Moore. To jest niebezpieczeństwo w próbach przyspieszenia odbudowy. Takie postępowanie wiąże się z ryzykiem dodania przyzwoitych graczy na niepraktycznych kontraktach, co bardzo utrudnia dodanie prawdziwych twórców składu w przyszłości.

Obecna iteracja Pelikanów jest tak bogata w aktywa po handlu Davisem i Jrue Holidayem, że prawdopodobnie byliby lepiej przygotowani na takie ryzyko. Jeśli ten ruch się odwróci, nadal będą mieli tyle do zaoferowania, że ​​przejście do innego typu kreatora list będzie nadal możliwe. To prawdopodobnie będzie działać na ich korzyść. Williamson kwalifikuje się do przedłużenia w ciągu roku. Podążając za Lowrym, Pelikany mogą mu udowodnić, że są zaangażowani w wygrywanie, ale robią to w sposób, który niekoniecznie wyklucza ich z przyszłych ruchów.

Jednak rywalizacja o „Lori” będzie zacięta. Trzy zespoły, które ścigały Lowry’ego w terminie, są w tym momencie bliżej rywalizacji niż Pelicans, więc Nowy Orlean będzie musiał złożyć dużą ofertę finansową, aby zdobyć jego podpis.

READ  Zadymione powietrze nie powinno powstrzymać spadania jasnych meteorów

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top