Beyond Good and Evil 2 nie było na Ubisoft E3 2021

Poza dobrem i złem 2 Nie było go w Ubisoft Forward E3 2021, pozostawiając stan gry tajemnicą. Produkcja tytułu szła sporadycznie przez ponad dekadę. Twórcy najpierw pokazali aktualną wersję gry Na E3 2017Materiał był systematycznie rozrzucany przez następne dwa lata. Jednak Beyond Good and Evil 2 był MIA przez cały 2020 rok i ten rok, a jego brak na E3 2021 nie jest dobrą wiadomością dla tytułu o złożonym cyklu rozwoju.

Dlaczego przegapiłeś Beyond Good and Evil 2 na E3 2021?

Pogłoski o sequelu Beyond Good and Evil zaczęły się w 2007 roku, kiedy reżyser Michel Ancel zasugerował, że pracuje nad projektem z udziałem Jade. W grze kontynuowano pewne prace, a wyciekły oficjalne i zwiastun pojawiły się odpowiednio w 2008 i 2009 roku. Jednak status gry był kwestionowany do 2016 roku. W tym momencie Ancel stwierdził, że Ubisoft wstrzymał rozwój gry w pewnym momencie, aby pracować nad Rayman Legends.

Beyond Good and Evil 2 został oficjalnie ogłoszony na E3 2017 i w pewnym momencie ujawniono, że gra została zmieniona w prequel. Studio przedstawiło wiele informacji na temat gry, a Ubisoft współpracował (prawdopodobnie) z Josephem Gordonem-Levittem, aby wprowadzić do tytułu grafikę i muzykę stworzoną przez fanów. Jednak pomimo rozpowszechniania się wiadomości w ciągu ostatnich kilku lat wydaje się, że rozwój napotkał pewne problemy, ponieważ od końca 2019 r. nic nowego nie pojawiło się.

Ansel opuścił projekt We wrześniu 2020 r. zarzuty dotyczące niewłaściwego zachowania seksualnego wobec kilku najlepszych projektantów w całej firmie zdezorientowały pracowników. Ansel stwierdził, że Beyond Good and Evil 2 pozostał w dobrych rękach. Jednak jego nieobecność była oczywista, biorąc pod uwagę wcześniejszy entuzjazm Ubisoftu dla tytułu.

Skull & Bones, kolejna gra Ubisoftu z burzliwym cyklem rozwojowym, również nie została pokazana na targach E3 2021. Nie wiadomo, czy nadal jest w produkcji.

READ  DIZO GoPods Neo i GoPods TWS Earbuds wprowadzone na rynek w Indiach od 2499 rupii

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top