Beron, Cobb i Kiarot są zdeterminowani, aby przyspieszyć odbudowę Red Wings

„Za każdym razem, gdy zadzwoni do ciebie facet taki jak Steve Yzerman, naprawdę przyciąga twoją uwagę. Chcesz usłyszeć, o co chodzi w jego planie”, powiedział w środę napastnik z dyrektora generalnego Detroit Red Wings. „Ponieważ niektóre piosenki wydawane są dzisiaj, są gotowi na kolejny krok w swoim rozwoju jako zespół, a ja chciałem być tego częścią”.

The Red Wings dokonali kilku ważnych umów, gdy wolna agencja rozpoczęła się w środę, w tym Perron (2 lata, średnia roczna wartość 4,75 mln USD), do przodu Andrzej Cope (pięć lat, 5625 dolarów AAV) i człowiek obrony Ben Shearot (Cztery lata, 4,75 mln USD).

Ostatnie przejęcia powiedziały, że wierzą, że mogą pomóc przyspieszyć odbudowę Detroit. Red Wings nie grało w play-offach Pucharu Stanleya przez sześć kolejnych sezonów.

„Dzięki dzisiejszym dodatkom będzie to jedyny sposób, w jaki możesz na to spojrzeć” – powiedział Chiaroot. „Chłopaki z zespołu wchodzą teraz w połowę dwudziestu lat. Potem dodajesz więcej weteranów, takich jak ja (31), Peron (34), Cobb (28), i możemy zrobić kolejny krok.

Yzerman wydawał się nieco bardziej ostrożny, jeśli chodzi o postępy Czerwonych Skrzydeł.

„Czas pokaże. Jestem optymistą, że robimy postępy, ale plan się nie zmienił” – powiedział w czwartek Yzerman. „Trzymam się tego, co zamierzam zrobić – zachować młodość i być wobec nich cierpliwym, zachować nasze wybory i budować w ten sposób”.

Oprócz dodania Perrona, Coopa i Chiarot, Red Wings również poszło naprzód Dominik Kobalić (2 lata, 2,5 miliona dolarów), obrońca Oli Matta (1 rok, 2,25 miliona dolarów) i człowiek obrony Marek Pesek (Rok, 850 tys. dolarów).

Cobb strzelił najwyższy wynik w National Hockey League pod względem bramek (21), asyst (32) i punktów (53) w 72 meczach sezonu regularnego z Winnipeg Jets i New York Rangers, którzy pozyskali go w umowie z Jets 21 marca . 14 punktów (sześć goli, osiem asyst) w 20 play-offach Pucharu Stanleya, aby pomóc Rangersom dotrzeć do finału Konferencji Wschodniej. Peron zdobył 57 punktów (27 goli, 30 asyst) w 67 meczach w sezonie zasadniczym i 13 punktów (dziewięć goli, cztery asysty) w 12 meczach play-off z St. Louis Blues.

READ  Kwalifikacje do Pucharu Stanleya 2022: Panthers vs Capitals w 1. rundzie

Kiarot miał 18 punktów (7 bramek, 11 asyst) w 54 meczach dla Montreal Canadiens, zanim 16 marca został sprzedany do Florida Panthers. 10 meczów play-off. Kopalek, który został nieograniczonym wolnym agentem po tym, jak Chicago Blackhawks nie zaoferowały mu oferty kwalifikacyjnej, ma 32 punkty (15 bramek, 17 asyst) w 78 meczach.

Cobb powiedział, że widzi potencjalne podobieństwo między Red Wings a swoimi dwoma poprzednimi drużynami; Jets nie zakwalifikowali się do play-offów w kolejnych sezonach, zanim przeszli do finału Konferencji Zachodniej w 2018 roku. Rangers, cztery lata po ogłoszeniu odbudowy, przegrali z Tampa Bay Lightning w finale konferencji w zeszłym sezonie.

„Nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi skok”, powiedział Cobb. „Ale mam dużo zaufania do tego, dokąd zmierza ten zespół i do talentu, który pojawił się w ciągu ostatnich kilku lat”.

Ten talent obejmuje obrońcę Cydr Moritza21-letni defensywny zawodnik, który wygrał Calder Trophy, został wybrany Nowicjuszem Roku NHL po zebraniu 50 punktów (siedem goli i 43 asyst) w 82 meczach. Lucas Raymond Zajął trzecie miejsce nad Red Wings, strzelając gola w zeszłym sezonie. 20-letni napastnik zdobył 57 punktów (23 gole i 34 asysty) w 82 meczach.

Przed nami Detroit Dylan Larkin Prowadził zespół w punktacji. Larkin, który 30 lipca zakończy 26 lat jako kapitan Red Wings, zdobył 69 punktów (31 bramek i 38 asyst) w 71 meczach.

– Myślę, że poprawiliśmy zespół, ale musimy grać na lodzie we wrześniu i grać w październiku – powiedział Yzerman. „Myślę, że zajęliśmy się pewnymi potrzebami.

„Mam nadzieję, że będziemy lepszym zespołem. Myślę, że robimy powolne postępy w odbudowie Red Wings”.

Yzerman pokazał, że potrafi odtworzyć zespół, gdy był Lightning GM w latach 2010-18. Pod jego okiem Tampa Bay wystąpił naprzód Nikita KucherovBramkarz Andriej Wasilewskizatrudnił Johna Coopera jako trenera, przekonany kapitan Stefan Stamkos Aby ponownie podpisać kontrakt na kolejne osiem sezonów w 2016 roku, zyskał człowieka obrony Michaił Siergiejew W handlu z Montreal Canadiens.

READ  Siedem kolejnych drużyn Pucharu Świata zostanie rozstrzygniętych we wtorek

Lightning dotarł do finału Pucharu Stanleya w 2015 roku, następnie wygrał kolejne mistrzostwa w latach 2020 i 2021, a następnie dotarł do finału w 2022 roku, przegrywając z Colorado Avalanche w sześciu meczach.

„Nie zabieraj mu niczego [current Lightning GM Julien BriseBrois]Ale Steve jest tam od jakiegoś czasu i zwerbował grupę facetów i przekształcił to w dobrą część ich obecnego miejsca, powiedział Cope. „Więc myślę, że ta pewność siebie bierze się stąd”.

Gracze wydają się być zdeterminowani, by ponownie wysunąć czerwone skrzydła na pierwszy plan. Yzerman powiedział, że z pewnością ma nadzieję na stworzenie bardziej konkurencyjnego zespołu.

– Czy jesteśmy wystarczająco dobrzy na przyszłoroczne play-offy? Nie wiem – powiedział Ysermann. „Mam nadzieję, że strzelimy więcej goli, stracimy mniej bramek, mam nadzieję, że nasza mocna gra jest trochę lepsza (26. miejsce w NHL w zeszłym sezonie), nasze rzuty karne są trochę lepsze (ostatni raz w NHL), nasze gole przeciwko nam są lepsi. Trochę (3,78, drugie miejsce w NHL) i to pcha nas w górę rankingu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top