Ben Roethlisberger Pittsburgh Steelers pokonał Cleveland Browns w potencjalnym ostatnim meczu na Heinz Field

Pittsburgh (AFP) – Ben Roethlisberger Po raz ostatni szukał na trybunach Heinz Field wypełnionych koszulkami z numerem 7 z jego nazwiskiem i próbował zanurzyć się w nieuniknionym momencie, który byłby niewyobrażalny przez większość jego kariery.

To był koniec rozgrywającego Pittsburgh Steelers dawno temu.

Zamiast z nim walczyć, gracz był zdeterminowany umiejętnością odpierania obrońców lewą ręką i wykonywania rzutów zmieniających przebieg gry prawą.

Roethlisberger zdobył zwycięskie okrążenie, wygrywając 26-14 z Cleveland w poniedziałek wieczorem, co podtrzymało nikłe nadzieje jego drużyny w play-offach. Szef zespołu Art Rooney przytulił II. Na próżno powstrzymywał łzy. Potem chwycił rękę swojej żony Ashley i trójki ich dzieci i wszedł do tunelu, poza zasięgiem wzroku.

Jego występ na boisku – 24 z 46 na 123 jardy, z przyłożeniami i kilofami – był niezwykły tylko ze względu na jego niekompetencję. Został pierwszym QB od co najmniej 1950 roku, który wygrał mecz w ponad 40 próbach na mniej niż 150 jardów, według STATS.

Ale liczby – jak to często zdarzało się w ciągu 18-letniej kariery, która obejmowała dwa zwycięstwa w Super Bowl – były nietrafione.

Zagraj w Roethlisbergera. Steelers wygrał. I tak jest.

Pittsburgh (8-7-1) zakończy z wynikiem 0,500 lub lepszym 18. sezon z rzędu, lub co roku, odkąd Steelers wybrali Big Bena z 11-tym wyborem w drafcie z 2004 roku.

„To była historia mojej kariery” – powiedział. „Nie zawsze jest ładnie, ale znajdujemy sposób”.

Steelerowie potrzebują zwycięstwa nad Baltimore w przyszłym tygodniu i przegranej Indianapolis z skromnym Jacksonville, aby zrobić 12. postsezon z Roethlisbergerem, perspektywa, którą przyznaje, jest słaba.

Jednak istnieje, w dużej mierze dzięki nowicjuszom Nagy Harris, który w swojej karierze biegł najlepiej na 188 jardach i przyłożeniach oraz na bocznym obronie TJ Wattkto zwolnił? Baker Mayfield Cztery razy, co daje mu 21 i pół sezonu, mniej niż rekord NFL ustanowiony przez Hall of Famer Michaela Strahana w 2001 roku.

READ  McDavid mówi, że Oilers są na krawędzi rywalizacji po tym, jak Kanadyjczycy dotrą do finału

Jednak noc była własnością Roethlisbergera. „Chodźmy Ben!” Pieśni rozpoczęły się natychmiast po tym, jak został przedstawiony i zastąpiony przez „Dziękuję, Ben!” 39-latek doznał kontuzji kolana w ostatnich sekundach, aby zdobyć 26. zwycięstwo nad drużyną, która wyprzedziła rodowitego Ohio w drafcie prawie dwie dekady temu.

„To jest dom”, powiedział Roethlisberger, „Wiem, że urodziłem się w Ohio, ale mieszkam tutaj i zawsze tu będę”.

Jedynymi ludźmi, którzy tęsknią za Roethlisbergerem na emeryturę bardziej niż za jego rodziną, może być Al Brown. Cleveland (7-9) – który został wyeliminowany z niedzielnego sporu po sezonie – spadł do 3-26-1, gdy zmierzy się z Roethlisbergerem.

Brown w niewytłumaczalny sposób postawił grę na postrzępionych barkach Mayfielda zamiast biegać do tyłu Nick Chubb Przeciwko najgorszej obronie pośpiechu w NFL. Chubb pobiegł 12 razy na 58 jardów, podczas gdy Mayfield rzucił 37 podań i ukończył tylko 16, na 185 jardów z dwoma przyłożeniami i dwoma typami.

Mayfield powiedział: „Jeśli ktoś się zastanawia, ile chcę, puść tę taśmę. Ciągle bujałem się. To ja. Tym zawsze byłem”.

Mayfield planuje wkrótce operację swojego chorego lewego ramienia, chociaż jego niepewny sezon sprawił, że jego dalekosiężne spojrzenie stało się tajemnicą dla zespołu, którego niestabilność w pozycji była normą od dziesięcioleci.

W Pittsburghu jest inaczej.

Roethlisberger miał 22 lata, kiedy w drugim tygodniu sezonu juniorów zajął się kontuzjowanym Tommym Maddoxem. Nigdy się z tego nie zrezygnował i poprowadził franczyzę w erę sukcesu, która w latach 70. niemalże rywalizowała z Super Steelers.

Roethlisberger w końcu przyznał w tym tygodniu, że „wszystko wskazuje na to, że jego 18 sezon był jego ostatnim. Jego zbiornik może się wyczerpywać, ale nie jest pusty, a on pokazuje błyski – w każdym razie krótko – z jego „Ben Kuna Ben”.

READ  Kyle Beach spotyka się z komisarzem NHL Garym Pittmanem

Tutaj fałszywe ramię. Wejdź tam do kieszeni. Stopy nie poruszają się tak szybko jak kiedyś. Jego ramię nie osiąga tej samej dokładności co poprzednio. Kolce, które rozciągają się na boisku, zostały w dużej mierze zastąpione przez wsady i wsady zaprojektowane częściowo po to, aby chronić go za linią ofensywną, która nie jest tak utalentowana, jak kombinacje, które regularnie prowadzi po sezonie.

Jednakże, jeśli w karierze Roethlisbergera istniała jedna stała, to jest to jego mistrzostwo w Browns.

Niedawne zwycięstwo Roethlisbergera nad Cleveland przyniosło odrobinę zemsty niecały rok po tym, jak zdobył cztery przechwyty w przegranej w pierwszej rundzie u siebie z Browns w styczniu ubiegłego roku.

Ta noc miała być trampoliną dla Cleveland zmierzającego do 2021 roku. Jednak kontuzje i niespójna gra m.in. z Mayfield zmuszą Browna do oglądania play-offów z domu po raz 18. w ciągu ostatnich 19 lat.

Inaczej jest w przypadku Pittsburgha, który zmierza do finału swojego pierwszego 17-meczowego sezonu w NFL i ma o co grać.

„Mamy kolejny mecz” – powiedział Roethlisberger. „Musimy walczyć dalej”.

Tak samo jak zawsze.

kontuzje

Brązowy: utracone CB chciwy Williams W pierwszej połowie do kontuzji barku i lewego tyłu LB sion takitaki Kontuzja barku w drugiej połowie. CB Denzel Ward Wyszedł w trzeciej kwarcie z problemami z pachwiną, co spowodowało wtórne wyczerpanie, które już opuściło bezpieczny start Ronniego Harrisona i Jona Johnsona.

Następna

Cleveland: W niedzielę sezon kończy się u siebie w meczu z mistrzem Azji Północnej Cincinnati.

Pittsburgh: Chciałem zgarnąć Baltimore w drugim sezonie z rzędu w niedzielę, oglądając wynik w Jacksonville.

___

Więcej od AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl, https://apnews.com/hub/pro-32, https://twitter.com/AP_NFL

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top