BC zwiększa zniżki na ładowarki do samochodów elektrycznych do 2000 USD

Władze okręgu rozszerzają programy rabatowe, aby przyspieszyć instalację urządzeń do ładowania akumulatorów elektrycznych w miejscach prywatnych.

Kondominia, mieszkania i miejsca pracy mogą otrzymać do 50% zniżki na koszty, do maksymalnie 2000 USD na nadawcę. Domy jednorodzinne, bliźniaki i kamienice mogą uzyskać do 50% zniżki na każdą ładowarkę za maksymalnie 350 USD.

Program Rabatowy Ładowarek EV obejmuje kwalifikujące się koszty zakupu i instalacji sprzętu.

Zapewnia również zniżki na opracowanie planów elektrycznych, strategii zelektryfikowania co najmniej jednego miejsca parkingowego oraz instalacji modyfikacji i ulepszeń potrzebnych do wspierania w przyszłości powszechnego dostępu do ładowania mieszkańców. .

Program zapewnia do pięciu godzin bezpłatnego wsparcia ze strony doradcy stacji ładowania.

Rząd hrabstwa zapewnia finansowanie tego programu w wysokości 10 milionów USD w ramach budżetu na 2021 r. Klienci mogą również uzyskać dostęp do dodatkowych rabatów za pośrednictwem oddzielnych programów zarządzanych i finansowanych przez ich samorządy.

„Ludzie w Kolumbii Brytyjskiej w rekordowej liczbie przestawiają się na pojazdy elektryczne w ramach przejścia na lepszy i czystszy system transportu” – powiedział George Heymann, minister środowiska i strategii zmian klimatycznych.

„Opieramy się na tym postępie i przyspieszamy pozytywne zmiany dzięki naszej mapie drogowej CleanBC. Sprawiamy, że posiadanie pojazdu elektrycznego i stacji ładowania jest przystępne, aby ludzie mogli poprawić swoje wrażenia z jazdy bez zanieczyszczenia powietrza i klimatu oraz obniżyć ogólne koszty paliwa i konserwacji. „

Program rabatowy jest zgodny z Najbardziej ambitne działania w zakresie zmian klimatu podjęte przez samorząd województwa, ogłoszony w poniedziałek. ten Mapa drogowa CleanBC Wzywa BC do przejścia na 100% bezemisyjną sprzedaż pojazdów do 2030 r. – pięć lat wcześniej Wcześniej planowana data 2040.

Pierwotny cel sprzedaży pojazdów o zerowej emisji wynosił 10% do 2025 r., ale od W ubiegłym roku Kolumbia Brytyjska już widziała, jak modele samochodów elektrycznych na baterie stanowią 9,4% całej nowej sprzedaży. Przed 2035 r. nowe cele pośrednie ustalono na poziomie 26 proc. do 2026 r. i 90 proc. do 2030 r.

READ  Co może oznaczać dla kanadyjskiego rynku mieszkaniowego plan zakupu domu o wartości 1 miliarda dolarów

BC jest już liderem we wprowadzaniu pojazdów elektrycznych na baterie w Ameryce Północnej, z ponad 60 000 lekkich pojazdów elektrycznych na baterie już na drogach. Roczna stopa wzrostu sprzedaży pojazdów elektrycznych z zasilaniem akumulatorowym była w ostatnich latach fenomenalna.

Aby wesprzeć masowe wykorzystanie pojazdów elektrycznych na baterie, strategia CleanBC Roadmap rządu prowincji wzywa również do rozszerzenia publicznej sieci ładowania Kolumbii Brytyjskiej do 10 000 stacji do 2030 r. – w porównaniu z obecną wielkością sieci 2500 stacji w całej prowincji.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top