BC Ferries ostrzega przed kolejnym pracowitym letnim weekendem

VICTORIA – BC Ferries ostrzega podróżnych, że w najbliższy weekend na najbardziej popularnych trasach będzie tłoczno.

Ta firma twierdzi, że od piątku 13 sierpnia do niedzieli 15 sierpnia jest ogólnie pracowity weekend dla promów BC, zwłaszcza na trasach między dolnym lądem a wyspą Vancouver.

Według BC Ferries jednym z powodów korków są letnie wakacje.

„Niektórzy podróżni wrócą do domu, a inni rozpoczną wakacje” – powiedział BC Ferries w oświadczeniu w środę.

Weekend w połowie tego miesiąca nazywany jest nieoficjalnym weekendem „zmiany” lata.

BC Ferries spodziewa się, że piątkowe i sobotnie poranki będą szczególnie zajęte dla rejsów z Tsawwassen do Swartz Bay, Tsawwassen do Duke Point i Horseshoe Bay do Departure Bay.

Firma zaleca podróżnym unikanie tych żagli, jeśli nie mają rezerwacji, i zamiast tego wybierają się na czwartkowy popołudniowy rejs lub sobotni popołudniowy prom.

Tymczasem BC Ferries szacuje, że rejsy z Swartz Bay, Duke Point i Departure Bay będą w niedzielę zatłoczone.

Każdemu, kto planuje popłynąć z Vancouver Island do Metro Vancouver w niedzielę bez rezerwacji, zaleca się podróż w sobotnie popołudnie lub poniedziałkowe popołudnie.

Jak zawsze, BC Ferries zaleca pasażerom zarezerwowanie preferowanego miejsca do żeglugi lub podróżowanie pieszo, aby uniknąć opóźnień.

„Bądź przygotowany na czekanie na żagiel, jeśli nie dokonasz rezerwacji z wyprzedzeniem” – powiedział BC Ferries.

„Jeśli rezerwacje się wyprzedają, najlepszą opcją uniknięcia oczekiwania na żeglugę jest podróżowanie w mniej zatłoczonych porach. Obecnie są to zwykle środek tygodnia i wczesny poranek lub późny wieczór” – powiedziała firma.

Pasażerowie pojazdów powinni przybyć na miejsce od 45 minut do godziny przed wypłynięciem, a pasażerowie na piechotę powinni przybyć na 45 minut przed odlotem.

READ  Wall Street przed tygodniem Fani tapet Fed mówią o wznowieniu handlu „deflacyjnego”

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top