8 maja, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Bayern Monacium. „Built”: Corinthian Tolisso będzie niedostępny przez sześć miesięcy

Zła wiadomość nadchodzi z Monachium. Corinthian Tolisso opuścił czwartkowy trening i opuścił boisko z kontuzją. „Zbudowany” sugeruje, że pomocnik może mieć do sześciu miesięcy z tego powodu.

Jeśli diagnoza zostanie oficjalnie potwierdzona, Bayern Monachium będzie bardzo bolesny. Tolisso cierpiał wcześniej na problemy zdrowotne, które utrudniały mu rozwój, ale półroczna przerwa mogła nie tylko osłabić drużynę do końca sezonu, ale mogła zakończyć jego przygodę na arenie Alliance na dobre. Również pomocnik może z tego powodu stracić swój występ w mistrzostwach Europy.

Tolisso nie skończył treningu w czwartek i opuścił boisko w specjalnym pojeździe. Według doniesień niemieckich mediów ścięgno pękło, gdy Francuz próbował otworzyć ogień.

Przerwa w grze 26-letniego gracza może trwać do sześciu miesięcy. To poważna słabość firmy Bayer, która za każdym razem ma nowe problemy na środku pola – Leon Goretzka i Xavi Martinez oraz Thomas M ல்ல ller są już zarażeni koronawirusem, Joshua Kimmich otrzymał długie zawieszenie z powodu kontuzji, a Mark Roca nie spełnił jego oczekiwań.

W nadchodzących meczach Bayern będzie musiał uporać się z nieobecnością kontuzjowanych Serge Knabry i Douglasa Costy. Jerome Boden będzie również nieobecny z powodów osobistych.

Tolisso dołączył do Bayer w 2017 roku z Olympic Lyon. Kosztował Bawarczyków ponad 40 milionów, co czyni go jednym z najdroższych przejęć w historii klubu.

WG

READ  Umowa na 23 lata! Założyciele Super League są optymistami. „Nie ma powodu, żeby to powstrzymać” Piłka nożna