Battlefield 2042 obsługuje teraz cyfrowo podwójne uprawnienia na PS5

rewizja: W tym artykule pierwotnie to zasugerowaliśmy Pole bitwy 2042 ma Bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5, ale nie jest to technicznie poprawne. Otrzymasz pakiet Cross-Gen tylko wtedy, gdy kupisz cyfrową wersję gry na PS5. Zakup wersji gry na PS4 w wersji cyfrowej nie zapewni Ci zestawu Cross-Gen Bundle. Oczywiście, jeśli nie masz PS5, nadal możesz kupić wersję cyfrową PS5, pobrać wersję PS4 i grać w nią, dopóki nie przejdziesz na konsolę nowej generacji.

Przepraszamy za pomyłkę – jesteśmy pewni, że docenisz to, że jest to zagmatwana sytuacja.


Oryginalny artykuł: Kup standardową cyfrową wersję bagna Pole bitwy 2042 Na PlayStation 5 lub PS4 zakwalifikujesz się do swojego wielopokoleniowego odpowiednika, co oznacza, że ​​dostaniesz Bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5 Bez konieczności spryskiwania na jednym z droższych poziomów. Wcześniej trzeba było kupić Gold Edition lub Ultimate Edition gry, aby kwalifikować się do podwójnego uprawnienia.

„Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku wielu urządzeń nowej generacji nadal trudno jest je zdobyć” Rzecznik dewelopera powiedział DICE. „Chcemy, aby jak najwięcej fanów Battlefield rozpoczęło przygodę z nami pierwszego dnia i chcemy dać tym graczom spokój ducha, że ​​ich postęp będzie kontynuowany, jeśli otrzymają nowy system w okresie świątecznym lub po nim”.

Gra zawiera pełne zapisy i postępy między konsolami PlayStation, więc wszystko, co robisz, będzie płynnie przenoszone między urządzeniami. Warto jednak zauważyć, że jeśli planujesz kupić podstawową wersję Blu-ray Battlefield 2042, nie ma opcji aktualizacji, więc pamiętaj o tym, zanim faktycznie kupisz.

READ  Sony otwarcie powiedziało, że aktualizacja PS5 Horizon Forbidden West będzie darmowa

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top