Bardos Gorik komentuje Polskę i Słowenię. „Pan na filarze”

Po niesamowicie emocjonującym meczu Polacy pojawili się w półfinale Mistrzostw Europy. Vital Heinen przegrał 1:3 (25:17, 30:32, 16:25, 35:37) ze Słowenią.Opuszczenie turnieju po raz czwarty z rzędu ze Słoweńcami. Drugi set mógł być bardziej bolesny, bo Polacy mieli sześć setów bierek, ale to nie wystarczyło do wygrania seta i wtedy mecz reprezentacji Polski upadł.

Obejrzyj wideo
Mocna gra Sport.pl – #StrojeZaAsy. Relacja z Katowic

Takiego horroru nigdy wcześniej nie było! Polska przegrała ze Słowenią w półfinale Mistrzostw Europy w piłce siatkowej

Cork: Dużo można powiedzieć o dzisiejszym urzędzie

O losach czwartej grupy trzeba było decydować dwukrotnie i zawsze było to trwałe wyzwanie. Potwierdził to w wywiadzie dla DVB Sports Korek Bardosha. Pod koniec tego spotkania były pewne emocje. Nie chcę mówić o sędzi, bo w dzisiejszym poście można wiele powiedzieć o ciekawych rzeczach o człowieku i jego współpracy. Nie daj Boże wszelkiej krytyki – zgodził się polski napastnik.

Po raz czwarty z rzędu po meczu ze Słowenią Polska wycofała się z mistrzostw Europy, ale Goric nie wierzył, że los zawiśnie w Polsce. Jeśli zespół wygrywa konsekwentnie, oznacza to, że ma najlepszych graczy na każdym poziomie. Dziś pokonali nas nie tylko dzięki pracy zespołowej, ale także umiejętnościom osobistym. – Zagrali znakomicie, Clemens Sebulz, Tyne Urnad wrócili na turniej w świetnym stylu, gratulacje dla nich – powiedział Curake.

To, co Polacy zrobili w półfinale mistrzostw Europy, jest nie do opisania. Jak to możliwe?

Najważniejszym celem Polaków było dotarcie do finału, ponieważ chcieli odrobić część porażki w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Tokio. – Chcieliśmy coś dla nas, polskich fanów, zaoferować. Próbujemy teraz wstać, jutro kolejna wizyta, na pewno niełatwa, może bardzo trudna psychicznie – podsumował Cork.

READ  Westinghouse nadal inwestuje w Polsce | wiadomości krajowe

W finale mistrzostw Europy Słoweńcy zmierzą się z drugim zwycięzcą półfinału między Serbią a Włochami, który rozpocznie się o godzinie 21:00. Na żywo w aplikacji mobilnej Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Silny sport Sport.pl – #StrojeZaAsy na Mistrzostwach Europy w Siatkówce

Redakcja Sport.pl Fund Match Kits dla młodych zawodników do każdej usługi świadczonej przez polskich siatkarzy na Mistrzostwach Europy. Do tej pory Polacy zdobyli w swojej grze 58 punktów, co oznacza, że ​​ufundowano 174 stroje!

Poniższe bilety zostaną wykorzystane w reklamach internetowych i zewnętrznych dla budynku Cebilia w Warszawie oraz głównego dworca kolejowego w Katowicach – nieoficjalnej polskiej siatkówki stolicy, gdzie odbędzie się finałowy etap całej imprezy. Szczegóły oferty tutajZasady konkursu, Tutaj narysujemy modę.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top