Banki mówią, że „Aniołki Charliego” odzyskują żal

Zdjęcia Sony

Reboot Elizabeth Banks w 2019 roku „Aniołki Charliego” nie powiódł się. Krytyczne recenzje były bardzo mieszane, bardziej niż recenzje publiczności, a film zarobił zaledwie 73 miliony dolarów na całym świecie z budżetu około 50 milionów dolarów – stając się jednym z największych rozczarowań 2019 roku.

Banks mówi, że ponownie oglądając film New York Times Nadal jest „dumna z filmu”, ale żałuje, że film został wprowadzony na rynek. W szczególności wspomniany marketing był skierowany głównie do młodych kobiet, kosztem nieprzekształcenia go w film, który przemówiłby do szerszej publiczności, a to może być błędem:

„Chciałbym, żeby ten film nie był kręcony tylko dla dziewczyn, ponieważ nie zrobiłem go tylko dla dziewczyn. Nastąpiła dla mnie przerwa w marketingu. Kiedy kobiety robią rzeczy w Hollywood, staje się to tą historią. opowieść o „Aniołkach Charliego”. Tworzyłam manifest feministyczny.” Właśnie kręciłam film akcji.

[I] Chcieliśmy zrobić Mission: Impossible, ale kobiety nie reżyserują Mission: Impossible. Udało mi się nakręcić film akcji, szczerze mówiąc, bo grają w nim kobiety, a ja jestem reżyserem, a to jest obecnie granica Hollywood”.

W pewnym momencie, jak mówi Banks, „wielki producent wielkich filmów akcji” powiedział jej, że nie może reżyserować filmów akcji, ponieważ „mężczyźni aktorzy nie podążają za mną”.

Film był kontynuacją kilku telewizyjnych i filmowych wcieleń, od przebojowego oryginalnego serialu z lat 70. i dwóch przebojowych filmów McG wyreżyserowanych na początku 2000 roku, po krótkotrwałe wcielenie serialu telewizyjnego z 2011 roku, które zostało prawie całkowicie zapomniane.

READ  Weekend nie do poznania jak ojciec chrzestny w Halloween

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top