Banery Rocket League Season 8 to najfajniejsze nagrody konkurencyjne od lat

na końcu każdego Liga Rakietowa Sezon Rywalizacji zawiera zupełnie nową Przepustkę Rakietową, proste resety rang i oczywiście elementy kosmetyczne na sezon, w którym nie można handlować, z nagrodą odpowiadającą najwyższej randze gracza. Liga Rakietowa Deweloperzy Psyonix właśnie się ujawnił Premie konkurencyjne na bieżący sezon.

Sezon rywalizacji 8, nie mylić z ciągłym Liga Rakietowa Seria mistrzostw sezonuA Zakończy się 7 grudnia i nagrodzi graczy animowanymi banerami graczy inspirowanymi graffiti, pokazanymi poniżej.

dopasuj banery Motyw miejski na sezon 8 I są to moim zdaniem najatrakcyjniejsze premie konkurencyjne w rakieta na nogi Era swobodnej zabawy, z jedynymi wyjątkami Mogą Wszechświat Pierwszy sezon lub Sezon 6 Uniwersalne animowane odznaki. Banery pasują do każdego symbolu oceny w kolorze, ale także zwiększają gęstość, aby zapewnić, że Supersonic Mega Hero i Legendary Supersonic Banners są najfajniejsze.

Podczas gdy nagrody z poprzedniego sezonu rywalizacji zostały trafione lub chybione, mogę sobie wyobrazić graczy na wszystkich poziomach, którzy używają ich do rekrutacji swoich kart graczy i pochwalania się swoimi osiągnięciami. Oficjalne ujawnienie nie ujawnia animacji banerów, co z pewnością doda jej atrakcyjności.

Oprócz tych sztandarów gracze, którzy osiągną rangi Grand Champion lub Supersonic Legend, otrzymają kolorowy tytuł gracza dla odpowiedniego trybu gry, aby mieć więcej sposobów na zaprezentowanie swojego rankingu. Tytuły Grand Championa są szkarłatne, a otrzymasz następujące tytuły:

  • Konkurs: Wielki Mistrz S8
  • Rumble: Mistrz S8 RNG
  • Zespoły: S8 Dunk Master
  • Śnieżny dzień: S8 Czarodziej Blizzard
  • Wyrzut: Niszczyciel podłogowy S8

Liga RakietowaNajbardziej utalentowani gracze Supersonic Legend zdobędą lśniące białe tytuły:

  • Konkurencyjność: S8 Supersonic Legend
  • Rumble: S8 RNGenius
  • Obręcze: Legendarny Baller S8
  • Śnieżny dzień: S8 Lodowy Tytan
  • Dropshot: Niszczyciel płytek S8

Gracze mają czas do końca sezonu, aby osiągnąć pożądaną rangę i, co najważniejsze, odnieść dziesięć zwycięstw, aby zakwalifikować się do odpowiednich nagród sezonowych. jako osoba grająca Liga Rakietowa Od czasu premiery wiem, jak trudno może być ranking i utrzymanie się na tyle długo, aby zdobyć nagrody, ale mam nadzieję, że te zabawne streamery zapewnią wystarczającą motywację, aby kontynuować.

READ  Czas, informacje o poprawkach, harmonogram konserwacji i nie tylko

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top