Badanie laboratoryjne twierdzi, że kanapki z tuńczykiem Subway nie zawierają DNA z tuńczyka

Wcześniej w tym roku a Pozew został złożony w Federalnej Sąd twierdzi, że kanapki z tuńczykiem Subway nie zawierają tuńczyka. Według pozwu złożonego w Kalifornii, Subway „stosował mieszankę różnych mikstur, które nie stanowiły tuńczyka, ale zostały zmieszane przez oskarżonych”. [Subway] naśladować wygląd tuńczyka”. Jak się okazuje, powodowie w pozwie mogą mieć coś na myśli.

Niezależne badanie przeprowadzone przez New York Times Nie znalazł żadnego śladu DNA tuńczyka w kanapkach testowanych przez gazetę. Po pojawieniu się wiadomości o procesie sądowym, czasy Śmiało i przetestuj swoją “60-calową kanapkę z tuńczykiem Subway” w laboratorium, aby sprawdzić, czy jest to jeden z pięciu różnych rodzajów tuńczyka, których według Subway używa. Podczas gdy sieć kanapek twierdzi, że używa bonito i tuńczyka żółtopłetwego w swojej mieszance z tuńczykiem, laboratorium nie było w stanie wykryć żadnych śladów DNA żadnego z gatunków.

„W próbce nie było amplifikowanego DNA tuńczyka, więc nie otrzymaliśmy żadnych produktów amplifikacji DNA” czasy raporty. „Dlatego nie możemy zidentyfikować gatunku”.

Dodaje: „Istnieją dwa wnioski. Jeden, został tak mocno przetworzony, że nie możemy zidentyfikować wszystkiego, co możemy wyciągnąć. Albo mamy trochę i nie ma tam żadnego z tuńczyka”.

Tak czy inaczej, sytuacja stała się popularnym tematem w mediach społecznościowych. Przewijaj, aby zobaczyć, co ludzie mówią.

Pytanie za milion dolarów

*****

Zdjęcie na okładce: Keith Mayhew / SOPA Images / LightRocket za pośrednictwem Getty Images

Poprzednia

READ  Frontier zawiesza załogę nad łączem Maxwell Berry

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top