Autonomiczne roboty BionicHIVE mogą zająć się niedociągnięciami w przestrzeni magazynowej

Źródło: Diagramy Pixabay

Pojęcie: Izraelski startup BionicHIVE opracował SqUID, autonomiczną zautomatyzowaną flotę do pakowania strukturalnego i magazynowania magazynowego. Robot może wybrać dowolny element od podłogi po sufit i dopasować go do istniejącej infrastruktury magazynowej. Startup twierdzi, że robot z łatwością dostosowuje się do środowiska pracy dowolnego magazynu, wykorzystując istniejące narzędzia, opakowania i regały półkowe.

Charakter zakłócenia: SqUID składa się z autonomicznej, synchronicznej floty robotów z możliwościami ruchu 3D dla różnych operacji. Wbudowany system sterowania z analizą danych w czasie rzeczywistym pozwala opartemu na ML silnikowi BionicHIVE identyfikować problemy powstałe w jednej hurtowni i stosować rozwiązania we wszystkich hurtowniach w sieci. Można go zainstalować bezpośrednio na standardowym regale paletowym w dowolnym magazynie, aby zautomatyzować obsługę wszystkich przesyłek od przyjęcia do wysyłki. SqUID jest wyposażony w funkcję przechwytywania od podłogi do sufitu, aby wybrać wiązkę z dowolnego miejsca, bez względu na to, czy znajduje się ona na ziemi, czy na wysokości 20 m/60 stóp. BionicHIVE twierdzi, że jego model oparty na usługach może obniżyć koszty operacyjne magazynu i zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na większe ilości jednostek magazynowych i dynamicznego kompletacji.

horyzont: Obecne rozwiązania automatyzacji magazynu autonomicznych botów mobilnych nie są w stanie rozwiązać podstawowych problemów magazynowych związanych z nieefektywnością przestrzeni. Co więcej, rozwiązania te nie mogą być wdrażane przez magazyny na dużą skalę, ponieważ wymagają dedykowanej powierzchni, dużego wysiłku wdrożeniowego i znacznych nakładów inwestycyjnych. BionicHIVE jest dumny, że SqUID jest jedyną zautomatyzowaną flotą, która modyfikuje automatyzację istniejącej infrastruktury magazynowej przy minimalnych zmianach i minimalnych zakłóceniach, współpracując z istniejącymi procesami i dostarczając automatyzację jako usługę.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w Werdykt.pl

READ  Lot kosmiczny Bezosa w 2021 r. jest zbyt ryzykowny dla ubezpieczycieli

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top