Austria vs Polska Prognoza, wskazówki dotyczące wyścigów i sprzeczności │14 stycznia 2022

Austria vs Polska Prognoza, wskazówki dotyczące wyścigów i sprzeczności │14 stycznia 2022

Austria i Polska nigdy nie spotkały się w wielkim meczu, a spotkanie to może być decydujące w rundzie otwarcia mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Austriacy są w tej chwili bardzo bliscy zwycięstwa. Powody tego zostaną omówione poniżej.

Zdobądź bonus powitalny!

Przez długi czas, z powodu kontuzji głównej gwiazdy Nicoli Flick, reprezentacja Austrii nie była w stanie zebrać optymalnej drużyny. 25-letni pomocnik z niemieckiego Keel strzelił już ponad 300 goli dla reprezentacji, w dużej mierze dzięki temu, że Austriacy zajęli 8. miejsce na ostatnich Mistrzostwach Europy. Flick nie grał na mundialu w Egipcie, a reprezentacja nie zdołała nawet przejść rundy otwarcia i zajęła 26. miejsce. Oprócz Flicka należy wspomnieć o Sebastienie Frimmelu, który gra w Big Team na Węgrzech oraz kilku reprezentantach mistrzostw Niemiec – Alexandrze Herman, Robert Weber i Janko Bosović. Dobrą wiadomością jest to, że prawie wszystkie silne drużyny przybyły na ten wspaniały mecz, a austriacki zespół zdecydowanie ma nadzieję na wyjście z grupy.

W eliminacjach do Mistrzostw Europy Austriacy dwukrotnie przegrywali z Niemcami, ale pokonali Bośniaków i Estończyków. Od tego czasu podopieczni Alesa Bajovicia zagrali tylko w dwóch meczach towarzyskich. Na własnym boisku pokonali Czechy pięcioma bramkami, ale przegrali z tymi samymi rywalami o 21:30. Austria straciła już trzy gole po pierwszej połowie i raczej nie wróci do gry.

W ostatnich latach Polska postanowiła pochwalić się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami – sześć lat temu, kiedy zdobyła brązowy medal Pucharu Świata. Drużyna pokazała obiecującą grę w ostatnim mundialu, zajmując łącznie 12. miejsce, pokonując Brazylijczyków i remisując z Niemcami. W rolach głównych występują reprezentanci Viv Keels, najsilniejszego polskiego klubu na szczeblu krajowym, z Arcadiusem Morito w roli głównej. Kamil Tsiprasak od dawna reprezentuje Europę, a obecnie reprezentuje PSG. Ale zespół nie jest pozbawiony poważnych problemów ze składem. Maciej Majdziński, Tomasz Gebala i Rafał Przybylski na pewno nie zagrają w UEFA EURO 2022, a niedawno koronawirusem zarazili się Kacper Adamski, Damian Przytula, Piotr Chrapkowski, Dawid Dawydzik i Adam Morawski.

READ  Marksista: Latvia Drive ERC jest lepszy niż polska platforma - FIA ERC

W ostatnich trzech tygodniach podopieczne Patryka Rombla rozegrały pięć meczów towarzyskich, z których trzy wygrały. Iran, Japonia i Holandia zostały pokonane, a Polska przegrała 25-26 w meczu towarzyskim. Po pierwszej połowie z La Roja polska drużyna przegrała trzema bramkami, a warto zwrócić uwagę na charakter piłkarzy, którzy wznowili manewr. Arkadiusz Moryto strzelił siedem bramek wraz z Michaelem Dasskiem, czołowym strzelcem drużyny. Wcześniej Morito strzelił dziesięć bramek dla Iranu, więc jego rola nie może być przesadzona.

Austria jest w doskonałej formie, a Polsce brakuje kilku zawodników. Szanse na wygraną gospodarzy są bardzo małe, ale przy obecnych kursach wciąż są wysokie. O ile zwycięstwa nad Iranem, Holandią i Japonią mają niewielką wartość, o tyle Polsce trudno jest wyłonić czołowe drużyny w meczach towarzyskich. Trudno jest zakwalifikować się do UEFA EURO 2022, zajmując trzecie miejsce w grupie po występach ze Słowenią i Holandią. Sprzeczności nie sprzyjają Polakom, więc proponuję postawić na następujące konsekwencje:

  • 1,77 dla handicapu 1 (-1,5);
  • Łącznie 55,5 gola za 1,88;
  • W1 / W1 za 1,80.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top