Atramenty Mattel współpracują ze SpaceX Elona Muska przy produkcji szeregu zabawek

Statek kosmiczny firmy Cargo Dragon wystartował na wyrzutni na Florydzie na rakiecie Falcon 9.

SpaceX

Mattel Podpisano wieloletnią umowę z Elona Muska SpaceX ogłosił w środę, że stworzy linię gier inspirowanych projektem kosmicznym.

„Ponieważ eksploracja kosmosu postępuje szybciej niż kiedykolwiek, jesteśmy podekscytowani współpracą ze SpaceX i pomagamy odkryć nieograniczone style zabawy dla każdego dziecka” – powiedział w komunikacie prasowym Nick Karamanos, starszy wiceprezes ds. rozrywki Mattel.

Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Kalifornijska firma zajmująca się grami El Segundo spodziewa się, że uruchomi linię produkcyjną SpaceX w 2023 roku. Partnerstwo zostało ogłoszone przed rocznicą, kiedy ludzie po raz pierwszy wylądowali na Księżycu w 1969 roku.

SpaceX od dawna sprzedaje towary za pośrednictwem swojej strony internetowej, ale te przedmioty zwykle ograniczały się do T-shirtów, kurtek i innych akcesoriów, takich jak czapki i torby.

Z pomocą Mattel, SpaceX może zagłębić się w projekty, takie jak zabawki pluszowe, lalki lub zestawy budowlane z doświadczonym producentem zabawek. Rynek kolekcjonerski stał się lukratywną przestrzenią dla Mattela i innych firm, w tym Hasbro A FunkoTak więc coraz ważniejsze stają się ekskluzywne umowy licencyjne dla marek popkulturowych z wybitnymi rzeszami fanów.

Partnerstwo pojawia się zaledwie kilka miesięcy po Mattel Wyślij dwie lalki Barbie w kosmos W ramach współpracy z Krajowym Laboratorium Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, aby zachęcić dziewczęta do myślenia o karierach w lotnictwie, inżynierii i STEM.

Firma zajmująca się grami, która przeszła rewitalizację pod kierownictwem dyrektora generalnego Yinona Kreese w ciągu ostatnich czterech lat, zawarła szereg strategicznych umów licencyjnych w celu zwiększenia swojej działalności. W styczniu Mattel ogłosił, że Dostał lukratywną licencję Disney Princess z powrotem od rywala Hasbro W 2023 r. zacznie sprzedawać gry oparte na ukochanych postaciach księżniczek „House of Mouse”, takich jak Anna, Elsa i Merida.

READ  Słuchawki Honor 3 Pro mają wbudowany system monitorowania temperatury

Mattel odmówił dalszego komentarza, ponieważ ma podać wyniki za drugi kwartał po czwartkowym dzwonku.

Przedstawiciel SpaceX również nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top