Atlanta Braves San Diego Padres 16.04.22 – Prognozy i Prognozy MLB

Dwie z głównych drużyn National League zostaną pokazane w sobotnie popołudnie, kiedy Atlanta Braves zmierzy się z San Diego Padres. Mistrz świata Braves (4-5) nadal wykonał mocny atak ofensywny i poddał się 51 razy podczas pierwszych dziewięciu meczów. Zeszłej nocy Adam Duvall jechał w dwóch wyścigach, a pojedynczy strzał Ozzy’ego Albisa doprowadził Atlantę do zwycięstwa 5:2 na San Diego Road.

Utalentowany praworęczny Ian Anderson (0-1 16.88 ERA) otrzyma w tym meczu Nod of the Braves. Ostatnim razem Anderson wykonał pięć spacerów i pięć zwycięskich biegów podczas swojej porażki u siebie 6:3 z Cincinnati.

San Diego Padres podzielili swoje pierwsze dwa mecze u siebie i pozwolili 34 razy w ciągu pierwszych dziewięciu meczów. W piątek San Diego było ograniczone do sześciu trafień i 16 trafień. All Star 3B Manny Machado zdobył trzy trafienia i podwoił się podczas trasy dla Padres, który spadł do 5-4 w sumie.

W tych rozgrywkach Padres zmieni się w Nicka Martineza (0:0,1 ERA). W swoim pierwszym starcie Martinez pozwolił na jeden przejazd i trafił sześć podczas wygranej 4-2 na San Francisco Road.

Najnowsze trendy w obstawianiu

  • Braves zajmują 1-4 w ostatnich 5 meczach na szosie przeciwko praworęcznemu graczowi rozpoczynającemu.
  • Padres strzelił 2-5 w ostatnich 7 meczach u siebie.
  • Poniżej 5-0 w ostatnich 5 meczach Braves w sobotę.
  • Więcej niż 6-2 w ostatnich 8 meczach na Padres Stadium.
  • Braves są 6-1 w ostatnich 7 spotkaniach w San Diego.
READ  Fleury, Wilde gotowy do ścigania Pucharu Stanleya po handlu z Blackhawks

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top