Atak na Block 2 zapowiadany jest wraz z powrotem Johna Boyegi

John Boyega i reżyser Joe Cornish spotkają się w Attack the Block 2, kontynuacji brytyjskiego filmu science fiction, którego premiera miała miejsce w 2011 roku. LimitAtak blokowy pomógł umieścić Johna Boyegę na mapie, gdy grał rolę Mosesa, przywódcy grupy nastolatków walczących z kosmitami, którzy najeżdżają ich londyńskie apartamenty. Cornish, który napisał i wyreżyserował pierwszy film, powróci do pisania i reżyserowania drugiej części.

Nie ma jeszcze szczegółów fabuły, ale Boyega będzie produkować razem z Cornish, Nira Park i Jamesem Wilsonem. Cała czwórka pracowała razem nad oryginalnym filmem.„Minęło dziesięć lat od premiery Attack The Block i od tego czasu wiele się zmieniło” – powiedział Boyega w oświadczeniu dla Deadline. „Jestem podekscytowany, widząc, jak ta rosnąca historia powraca na ulice Londynu. Musa był jedną z moich ulubionych postaci, a sprowadzenie go z powrotem to ogromny zaszczyt”.

Atak na blok był pierwszą rolą filmową Boyega i od tego czasu wiele się naprawdę zmieniło. Po tym, jak zagrał w najnowszej trylogii Gwiezdnych wojen jako Runaway Storm Trooper Finn, Boyega zagrał także w chwalonym przez krytyków miniserialu Pacific Rim: Uprising, Detroit i BBC Small Axe.

Cornish, który jest autorem filmów Przygody Tintina i Ant-Mana, wyreżyserował The Kid Who Would Be King w 2019 roku.

Matt TM Kim jest redaktorem IGN News.

READ  Brazylijska piosenkarka i laureatka Latin Grammy Award Marilia Mendonca ginie w katastrofie lotniczej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *