Aspirujący astronauci stawiają kroki podczas pięciodniowego obozu kosmicznego

Grupa młodych dziewcząt aspirujących do roli astronautów udowadnia, że ​​wykonała właściwe rzeczy podczas tygodniowego szkolenia w kosmosie.

studenci z Christchurch Szkoła Selwyn House zaokrętowany Pięć dni misji w kosmosie Program w Międzynarodowym Centrum Antarktycznym, budowa rakiet i teleskopów oraz latanie stałopłatami, aby poznać teorię lotu.

Eksperymentowali także z podwodnym treningiem astronautów i zapinaniem na zamek błyskawiczny w parku rozrywki Christchurch w swoich skafandrach powietrznych.

„Dowiedzieliśmy się o rakietach i usłyszeliśmy od ludzi, którzy pracują w Rocket Lab i NASA” – powiedziała studentka Maddy Piper.

Czytaj więcej:
*NASA znajduje wodę na Księżycu
*Rzymianin, który przybył do Wellington po gwiazdy
Rozpoczęcie kampanii zbierania funduszy o wartości 10 milionów dolarów na odbudowę Obserwatorium Centrum Sztuki
*Student astronomii Taranaki jedzie do Norwegii, aby wziąć udział w Europejskim Obozie Kosmicznym

Uczniowie siódmego roku z Selwyn House School zbudowali rakiety w ramach swojej misji na Tydzień Kosmiczny.

Emma Smart / Personel

Uczniowie siódmego roku z Selwyn House School zbudowali rakiety w ramach swojej misji na Tydzień Kosmiczny.

The Inicjatywa STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka) Jest prowadzony we współpracy z laboratorium rakietowez kierownikiem ds. edukacji Felicity Powell, która poprowadzi sesje.

Studiował 58 lat, 7 i 8 uczniów Teleskop Jamesa Webbahoroskopy i astronomię maoryską i ucz się też NASA SOFIA (Stratospheric Observatory for Infrared Astronomy)Największe obserwatorium lotnicze na świecie.

Miranda Satterthwaite, dyrektor akademii w Międzynarodowym Centrum Antarktycznym, powiedziała, że ​​jest „dość pełna” studentów.

Ósmoklasistka Caitlin Pritchard w symulatorze lotu w Canterbury Aero Club.

Emma Smart / Personel

Ósmoklasistka Caitlin Pritchard w symulatorze lotu w Canterbury Aero Club.

Satterthwaite, który szkolił się w wielu bazach NASA, w tym w Kennedy Space Center, powiedział, że celem programu jest zachęcenie młodych ludzi do rozważenia kariery w przemyśle kosmicznym, zwłaszcza kobiet.

„W sektorze kosmicznym brakuje kobiet, więc staramy się rozwiązać ten problem za pomocą tego programu”.

Simon Christie, nauczyciel nauk ścisłych i mechatroniki W Merivale Independent School powiedział, że zapisał się do programu, aby upewnić się, że uczniowie „rozumieją, doceniają i mają dostęp do nauki i technologii”.

Siódma równiarka Isla Palmer na drucie zjazdowym w Christchurch Adventure Park.

Emma Smart / Personel

Siódma równiarka Isla Palmer na drucie zjazdowym w Christchurch Adventure Park.

„Czasami jest to przeciwne, więc chcemy się od tego wycofać i dać tym dziewczynom jak najwięcej okazji, aby zobaczyć naukę w akcji”.

Studentka Grace Evans powiedziała, że ​​„była to niesamowita okazja”.

„Budziłam się każdego ranka w tym tygodniu, czując się podekscytowana, zainspirowana i podekscytowana, aby zobaczyć, co zamierzamy zrobić tego dnia” – powiedziała.

„To pokazało mi wszystkie te możliwości w przemyśle kosmicznym, o których wcześniej nie wiedziałem i jestem za to wdzięczny”.

READ  Naukowcy identyfikują sterole niezbędne do akumulacji oleju w roślinach

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top