As Red Sox Sale złamał lewy mały palec, uderzył w linię lidera przeciwko Yankees

As Red Sox Sale złamał lewy mały palec, uderzył w linię lidera przeciwko Yankees

NOWY JORK – Leworęczny Red Sox, Chris Seal, złamał mały palec po uderzeniu w New York Yankees w niedzielę, kolejna porażka w kontuzjowanym roku dla Bostonu.

Seal krzyknął z bólu po tym, jak seria Aarona Hicksa z prędkością 106,7 mil na godzinę uderzyła go w dwa zwycięstwa w pierwszej połowie na Yankee Stadium. Piłka skręciła w prawe pole piosenki RBI, co dało New Yorkowi prowadzenie 3-0.

Sale natychmiast uciekł ze stadionu, trzymając złamaną rękę. All-Star był kontuzjowany siedem razy w ostatnim dniu gry przed przerwą All-Star.

33-latek był na swoim drugim starcie od czasu powrotu ze złamanego żebra. We wtorek w Tampa Bay oddał 78 rzutów w pięciu bezbramkowych rundach i 24 na Yankee Stadium, zanim został zmuszony do odejścia.

Podczas przestoju w Major League Baseball Salé złamał jedno z żeber, ćwicząc na własną rękę.

Seal, który został podpisany do 2024 roku w ramach pięcioletniej umowy o wartości 145 milionów dolarów, rzucił 48 rund tylko 1/3 dla Red Sox od końca sezonu 2019.

W zeszłym sezonie, po powrocie z operacji Tommy’ego Johna, pokonał 5-1 z ERA 3.16 w dziewięciu startach.

Hirokazu Sawamura, lojalista Red Sox, został zastąpiony przez Sale. Dziś Boston rozpoczął 15,5 meczu za czołową drużyną East Yankees, która ma najlepszy wynik w głównych turniejach.

READ  Reporterka bejsbolowa ESPN, Marley Rivera, została zwolniona po tym, jak rzuciła przekleństwo w innego reportera

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *