Argos QB Bethel-Thompson może przegapić East Final za naruszenie protokołu COVID-19 CFL

CFL pozostawiło otwarte drzwi dla McLeoda Bethel-Thompsona, który gra w East Division, w niedzielę.

Toronto Argonauts, którzy zaczynali w środku, zostali zawieszeni na treningu i wysłani do domu w piątek po tym, jak Toronto Raptors wzięli udział w 97-93 w domu z Milwaukee Bucks w czwartek wieczorem.

Naruszyło to protokół COVID-19 CFL, co zwykle oznaczało, że Bethel-Thompson musiała poddać się kwarantannie przez cztery dni i dać dwa negatywne testy, zanim działania zespołu mogły zostać wznowione.

Ale Toronto gości Hamilton Tiger Cats na ich ostatniej konferencji w niedzielę po południu na BMO Field.

CFL ogłosiło w piątek po południu, że Bethel-Thompson będzie mógł grać w niedzielę, jeśli po 48-godzinnej kwarantannie w jego rezydencji uzyska negatywny wynik testu na COVID.

Argos Dexter McCoil, Charleston Hughes, Llevi Noel i Jeff Richards również uczestniczyli w meczu koszykówki i będą podlegać tym samym wymogom Bethel-Thompson.

Toronto (9-5) znalazło się na szczycie tabeli Konferencji Wschodniej, aby zapewnić sobie przewagę na krajowym boisku w finale konferencji.

Bethel Thompson był 7-2 jako starter w Toronto w tym sezonie.

Zarówno Argos, jak i Raptors są własnością Maple Leafs Sports & Entertainment.

Antonio Pepkin to alternatywa dla Toronto

Jeśli Bethel-Thompson nie będzie mógł zagrać, w niedzielę w Toronto wystartuje Antonio Pepkin.

Sześć stóp trzy, 225-funtowy Pipkin rozpoczął 16 listopada przegraną Toronto z Edmonton w sezonie 13-7, wykonując 10 z 22 podań na 111 jardów i przechwytując podczas biegu na 78 jardów i TD na dziewięć podań.

Film, na którym Bethel Thompson trzyma swoją córeczkę podczas meczu NBA, został wyemitowany na koncie Argos na Twitterze w czwartek wieczorem, ale nie jest już dostępny w piątek.

Ale to już wystarczająco długo, aby odbiorca Hamilton, Brandon Banks, zauważył to i zareagował.

READ  Pod nieobecność Petersona Hughes rzucił cień na początek obozu treningowego w Canucks

Bethel-Thompson pojawił się także w transmisji TSN gry Raptors-Bucks.

„Więc pozwól mi to dobrze zrozumieć” – napisała na Twitterze Kayla Gray, która podczas transmisji przeprowadziła wywiad z Bethel-Thompson. „Rozgrywający rozpoczyna ogólnokrajową transmisję, aby promować Finał Wschodni, który teraz musi przegapić, ponieważ liga zmusza go do kwarantanny za pójście na mecz promujący Finał Wschodni?

„Kochanie, co za bałagan.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top