Apple twierdzi, że aplikacje innych firm muszą zostać zaktualizowane, aby w pełni korzystać z wyświetlacza iPhone’a 13 Pro 120 Hz

Nie martw się o aplikacje, które Nie można używać częstotliwości odświeżania 120 Hz podrzędny iPhone 13 Pro rodzina. jak Ja bardziej Uwagi, Apple ma Szerzyć się Artykuł dla programistów ujawnia, że ​​aplikacje na iPhone’a będą musiały „odblokować” obsługę 120 Hz, dodając klucz do pliku .plist. Istnieje również błąd, który ogranicza prędkość niektórych aplikacji opartych na Core Animation, chociaż Apple powiedział, że poprawka pojawi się w przyszłej aktualizacji iOS 15.

ten iPada Pro Nie wymaga aktualizacji kodu, aby w pełni wykorzystać ekran 120 Hz, chociaż może to wynikać z większej baterii tabletu. Smartfony częściej zużywają niebezpieczną baterię niż ekrany o wysokim odświeżaniu.

Szczegóły wskazują na powtórzenie tego, co się stało, gdy Apple przesłał plik iphone 6I iPhone X A także inne telefony, które odnotowały duży postęp w technologii wyświetlania — pełne wykorzystanie nowych ekranów zajęło Apple i programistom trochę czasu. Panel 120 Hz iPhone’a 13 Pro powinien osiągnąć swój pełny potencjał, ale może być kilka tygodni lub miesięcy, w których nie będzie wystarczająco używany.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Moment, w którym mężczyzna wyrzuca swoją starą sofę przez okno i prawie zabija sąsiada, schodząc na dół

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top