Apple TV + opuszcza datę premiery drugiego sezonu The Morning Show

Jennifer Aniston, Billy Crudup i Reese Witherspoon w The Morning Show

Jennifer Aniston, Billy Crudup i Reese Witherspoon poranne show
obrazek: + Apple TV

Odważna i niezapomniana brunetka peruka Reese Witherspoon z poranne showJego debiutancki sezon nie pojawił się w pierwszym zwiastunie . drugi sezon. Apple TV+ udostępnił pierwszy zwiastun nadchodzącego drugiego roku oryginalnego dramatu wraz z datą premiery 17 września.

W serialu występują Witherspoon jako Bradley Jackson i Jennifer Aniston Podobnie jak Alex Levy, współpracownik UBA Fictional Network poranne show. Bradley został włączony do zespołu po tym, jak były kolega z drużyny Alexa, Mitch Kessler (Steve Carell), został zwolniony w związku z zarzutami o molestowanie seksualne w miejscu pracy. Podczas gdy więź nowego duetu jest początkowo napięta, para kończy pierwszy sezon, wystawiając na antenie toksyczną kulturę UBA.

Jak widać w poniższym zwiastunie sezonu 2, dyrektor operacyjny UBA News Cory Ellison (Billy Crudup) próbuje zwabić Alex z powrotem do serialu po jej rezygnacji. Tymczasem Bradley stara się utrzymać przyjaźń z Alexem, znaleźć swoje miejsce w firmie i pracować z nowym gospodarzem, Ericiem Normani z Good Minhaj. Mitch w końcu udzielił wywiadu na temat swoich błędów.

poranne show Wprowadzi również nowego członka obsady Juliana Margolls Jako prezenterka UBA Laura Peterson, która w zwiastunie przeprowadza wywiad z Alexem. Laura przejmie również rolę mentora Bradleya. rosyjska lalkaGreta Lee również dołączyła do drugiego sezonu jako Stella Buck, cudowne dziecko technologii, które dołączyło do zespołu, oraz Holland Taylor jako inteligentna szefowa UBA Sybil Richards.

Dramat Apple TV+ zadebiutował wraz z uruchomieniem platformy streamingowej w listopadzie 2019 roku, a Aniston zdobyła nagrodę SAG za swój występ. Crudup dostałem Emmy I nagrodę Critic’s Choice Award dla jego przeuroczego złoczyńcy. W serialu występują także Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Bateman, Bill Pauley, Desin Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin i Marcia Gay Harden.

Drugi sezon będzie miał premierę 17 września 2021 roku, a nowy odcinek będzie publikowany w każdy piątek.

READ  Monica Lewinsky nie potrzebuje przeprosin od Billa Clintona

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top