Apple potwierdza ładowanie USB-C Lightning

Apple potwierdza ładowanie USB-C Lightning

Apple potwierdziło, że iPhone’y otrzymają porty ładowania USB-C – ruch powszechnie uważany za nieunikniony, jeśli nie spóźniony. Przemawiając w tym tygodniu na konferencji Tech Live w Wall Street Journal, starszy wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu, Greg Joswiak, stwierdził, że firma „będzie musiała się podporządkować” po tym, jak dostanie ją w ręce europejskich prawodawców.

To było nowe prawo niedawno minął w Parlamencie Europejskim i będzie wymagać, aby wszystkie telefony komórkowe, tablety i aparaty fotograficzne sprzedawane w UE były wyposażone w port ładowania USB-C do końca 2024 r. Dotyczy to laptopów do połowy 2026 r. i ma na celu ograniczenie konsumenci do dokonywania większych wyborów zrównoważonych.

Podczas gdy większość producentów przeniosła swoje urządzenia mobilne na ładowanie USB-C w ostatnich latach, Apple zachował port Lightning dla iPhone’ów, takich jak Thor. Wszystkie iPady obecnej generacji – w tym Nowy formularz zgłoszeniowy – Zaktualizowany, ale plik Niedawno wydany iPhone 14. zakres Nadal korzysta z zastrzeżonej technologii Lightning Port firmy Apple, która została uruchomiona ponad 10 lat temu.

Pozostań w kontakcie z Hypebeast, aby dowiedzieć się więcej w miarę rozwoju tej historii, ale teraz możesz Przeczytaj o plotkach o tytanowym iPhonie 15.

READ  FTC odwołuje się od orzeczenia sądu Microsoft-Activision po tym, jak sędzia zezwoli na sprzedaż

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *