Apple iMac M1 spada do najniższej ceny w historii na Amazon

2021 iMac to pierwsze urządzenie All-in-One firmy Apple, które działa na wysokowydajnym chipie M1 firmy i jest to świetna technologia typu „wszystko w jednym” do pracy i nauki. jako część pliku Okazje na Zielony PoniedziałekAmazon dokonał epickiej obniżki cen na tym systemie.

Przez ograniczony czas możesz dostać 2021 Apple iMac za 1399 USD w Amazon. To zniżka w wysokości 100 USD i największy spadek cen, jaki widzieliśmy w jakiejkolwiek konfiguracji iMac M1. (Ta konfiguracja zawiera ośmiordzeniowy procesor graficzny). Jest to jeden z Najlepsze oferty Apple Widzieliśmy to w tym miesiącu w jednym Najlepsze komputery All-in-One.

Jak wspomniano wcześniej, Apple iMac 2021 jest całkiem fajny. Wynika to częściowo z chipu M1, który umożliwia mu wielozadaniowość jak profesjonalista – dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo, pobierać i przeglądać zawartość swojego serca.

Jednak w naszym Recenzja Apple iMac 2021 Byliśmy pod ogromnym wrażeniem wyświetlacza, głośników i aparatu urządzenia — wszystko to sprawia, że ​​ten iMac wyróżnia się na tle konkurencji.

Na przykład ulepszona kamera internetowa 1080p może nie wydawać się dużym problemem, ale obecnie wielu z nas spędza dużo czasu na rozmowach wideo, czy to ze współpracownikami, przyjaciółmi czy członkami rodziny. Ulepszona rozdzielczość iMaca 2021 zapewnia przesyłanie wideo w wysokiej jakości, a 24-calowy ekran i głośniki o dużej mocy oznaczają, że będziesz wyraźnie widzieć i słyszeć innych uczestników rozmów wideo.

Ogólnie rzecz biorąc, Apple iMac 2021 to świetne urządzenie, które idealnie nadaje się do pracy, szkoły lub jeśli masz zapracowaną rodzinę. A przy 1399 USD jest to również najlepsza wartość w historii — więc zdobądź ją teraz, zanim się skończy.

Czy zamiast tego rozważyłbyś laptopa? Sprawdź naszą listę Najlepsze oferty na laptopy Dowiedz się, jakie oferty są już dostępne.

READ  Oglądaj Windows 11 w akcji na Windows Mobile i Android

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top