+ Apple Fitness, aby uruchomić grupy, czas włączyć usługi z nowym sezonem Walking Time, Spotlight on the Artist

Apple Fitness+ będzie oferować usługi basenowe i Time to Run w przyszłym tygodniu. Pierwsza z nich to „wyselekcjonowana seria ćwiczeń i medytacji z biblioteki Fitness+”, podczas gdy druga to „doświadczenie biegania z dźwiękiem”, które ma usprawnić działanie użytkowników. Nowe usługi zostaną połączone z Twoim Apple Watch. W przyszłym tygodniu Apple Fitness+ wprowadzi także trzeci sezon Time to Walk wraz z nowym Artist Spotlight z muzyką popularnych artystów.

przez Artykuły Poczta, Jabłko Zapowiedziano dwie nowe usługi dla Apple Fitness + Który ukaże się 10 stycznia. Jak wspomniano wcześniej, nowe usługi obejmują Grupy i Czas do uruchomienia. Pierwsza zawiera listę ćwiczeń i medytacji, które pomagają użytkownikom osiągnąć ich cele fitness. W dniu premiery dostępnych będzie sześć zestawów – 30-dniowe wyzwanie, popraw postawę dzięki pilatesowi, opanuj pozycje balansu jogi, przebiegnij pierwsze 5 kilometrów, wzmocnij plecy, wydłuż biodra i ciesz się lepszym czasem snu.

Czas do biegu jest opisywany jako „doświadczenie odtwarzania dźwięku zaprojektowane, aby pomóc użytkownikom stać się bardziej konsekwentnymi i lepszymi biegaczami”. Każdy odcinek Time to Run zawiera wskazówki treningowe od Emily Fayette, Jimmy’ego Raya Hartshorne’a, Sama Sancheza, Scotta Carvena i Coreya Whartona-Malcolma. Każdy odcinek Time to Run w Apple Fitness + zawiera motywujące i pełne życia playlisty przygotowane przez trenerów. Rozpocznie się od trzech odcinków, z nowym odcinkiem publikowanym w każdy poniedziałek.

Apple wyda także trzeci sezon Time to Walk, podcastu, w którym celebryci, muzycy, eksperci ds. zdrowia i aktywiści dzielą się swoimi motywującymi historiami z subskrybentami Fitness+. Co tydzień w odcinku pojawią się nowi goście, a w pierwszym odcinku sezonu 3 pojawi się Rebel Wilson. Inni ważni goście to Hassan Minhaj, Bernice King, Chris Meloni i inni.

Wreszcie, w programie Artist Spotlight pojawią się nowe próby z muzyką Eda Sheerana, Pharrella Williamsa, Shakiry i The Beatles. Każda playlista będzie dedykowana jednemu artyście, a przez najbliższe cztery poniedziałki Apple wyda nowe próby z muzyką dla tych artystów. Rodzaje ćwiczeń obejmują jazdę na rowerze, taniec, ćwiczenia o wysokiej intensywności, ćwiczenia siłowe, bieżnię i jogę. Gatunki muzyczne to Chill Vibes, Everything Rock, Hip-Hop/R&B, Latin Grooves i Upbeat Anthems. Subskrybenci Apple Music i Apple One otrzymają również dostęp do nowych Artystów Spotlights.

READ  Cory Barlog mówi, że prywatne studia Sony zapłaciły za gry na PlayStation na PC • Eurogamer.net

Otrzymuj najnowsze wiadomości CES na temat Gadgets 360 na naszej stronie internetowej WPG 2022 środek.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top