Apple bezpłatnie naprawi modele iPhone’a 12 z problemami z odbiornikiem

Obraz artykułu zatytułowanego Apple ogłasza darmowy program naprawy niektórych modeli iPhone'a 12 z problemami z odbiornikiem

Zdjęcie: Ming Yong | (Obrazy Getty)

Podczas gdy niektórzy z nas w większości zrezygnowali z niekończących się połączeń SMS-owych, są inni, którzy lubią lub muszą wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne. Jest to obecnie dość trudne w przypadku niektórych modeli iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro Mimo to, jak twierdzi Apple, nie wydaje żadnego dźwięku, gdy ludzie wykonują lub odbierają połączenia. Dobrą wiadomością jest to, że Apple naprawi te telefony za darmo.

Apple ogłosiło Program serwisowy na całym świecie W przypadku modeli iPhone 12 i iPhone 12 Pro — z wyłączeniem iPhone’a 12 mini lub iPhone’a 12 Pro Max — bez problemów z dźwiękiem w piątek. Firma wyjaśniła, że ​​„bardzo mały procent” urządzeń może mieć problemy z dźwiękiem z powodu: Niewłaściwy komponent w odbiorniku lub słuchawkach. Apple powiedział, że telefony z tym problemem były produkowane między październikiem 2020 r. a kwietniem 2021 r.

Jest to pierwsze oprogramowanie serwisowe dla iPhone’a 12, według Witryna Apple.

Jeśli Twój telefon ma ten problem, Apple lub Autoryzowany Serwis Apple przeanalizuje go, aby ustalić, czy kwalifikuje się do bezpłatnej naprawy. Możesz także wysłać telefon do firmy Apple do naprawy, korzystając z ich skrzynki odbiorczej.

Program serwisowy obejmie urządzenia iPhone 12 i iPhone 12 Pro przez dwa lata od zakupu. Jednakże, jeśli twój odbiornik działa nieprawidłowo, wyobrażam sobie, że masz głębokie pragnienie, aby go naprawić jak najszybciej. Ponadto, dla informacji, naprawa odbiornika nie przedłuża standardowej gwarancji Apple telefonu o jeden rok.

Apple mówi, że jeśli Twój telefon ulegnie uszkodzeniu, które utrudnia naprawę, na przykład pęknięty ekran, będziesz musiał to naprawić, zanim będzie mógł Tytuł Twoje problemy ze słuchawkami. W niektórych przypadkach będziesz musiał zapłacić za tę dodatkową naprawę.

Podsumowując, nawet jeśli nie wykonujesz wielu telefonów, tak jak ja, nie powinieneś ignorować telefonu z tym problemem. W moim przypadku może to być dostawca, który próbuje znaleźć moje drzwi i dostarczyć mi obiad. Bez kolacji, bez zabawy.

READ  Najnowszy model Aston Martina honoruje najstarszy zachowany model marki

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top