Apple 2022 AirPods Pro może być wyposażony w czujniki śledzenia kondycji

(Pocket-lint) – Apple zwykle aktualizuje swoje popularne produkty co roku, a oferta AirPods nie jest inna. Było wiele przecieków, od zdjęć po rzekome specyfikacje, dotyczące następnej generacji AirPods i AirPods Pro. Ale nowy raport wygląda dalej, dotyczący aktualizacji 2022.

Bloomberg Powtórz to AirPods 3 I AirPods Pro 2 Wyląduje w tym roku, ale najwyraźniej zaktualizuje się ponownie w przyszłym roku, a model Pro zyska czujniki ruchu z funkcjami śledzenia sprawności. Apple rozważało również wyeliminowanie słuchawek z AirPods Pro i planuje przetestować projekt na nowej parze bezprzewodowych wkładek dousznych marki Beats. James Lebron Mógł nosić najnowsze zdjęcia z Instagrama.

Trzonki u podstawy AirPods można również skrócić. Wygląda również na to, że nie uzyskają aktywnej redukcji szumów.

Czytaj więcej: Wskazówki i porady dotyczące AirPods

Wreszcie Apple bada nowe kolory uszu AirPods Max Słuchawki, które wypuściłem w grudniu, są nowością HomePod Produkty takie jak Pudełko Apple z głośnikiem i aparatem I Amazon Eco Show– Jak wysokiej klasy słuchawki z iPadem do wyświetlania.

Mark Gurman z Bloomberg ma udokumentowane doświadczenie, jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów na temat nieujawnionych produktów Apple, więc wiele z tego, co twierdzi, może się opłacić. Szczególnie uważamy, że urządzenia do monitorowania kondycji AirPods Pro mają największy sens, biorąc pod uwagę nacisk Apple na zdrowie.

Napisane przez Maggie Tillman.

READ  Sony opuszcza fanów Xbox, którzy chcą ekscytującej nowej funkcji na PlayStation 5 – „Naprawdę marzyłem, by Xbox był blisko…”

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *