Aparaty Olympus zostaną przemianowane na OM System

nowe imie. Spółka dominująca wybrała OM Digital Jako nowy pseudonim marki.

Na rynku jest jeszcze kilka aparatów Olympus i nie będą one rebrandowane, więc obie nazwy na chwilę. Ale w końcu stara nazwa przestanie działać, ponieważ system OM wprowadza nowe paradygmaty i stopniowo pozbywa się dotychczasowych.

Oprócz kamer i obiektywów OM System planuje sprzedaż produktów audio, endoskopów i innych usług. Plik jest obecnie opracowywany Aparat z wymiennymi obiektywami. OM Digital planuje uczynić systemy bardziej kompaktowymi i lżejszymi przy użyciu tego standardu, jednocześnie „przyspieszając poprawę jakości obrazu i ekspresji fotograficznej dzięki zastosowaniu technologii obrazowania obliczeniowego”, zgodnie z komunikatem prasowym.

Olympus został ukończony Sprzedaż działu fotografii Do Japan Industrial Partners (JIP) na początku roku. JIP szybko OM Digital Solutions jako odrębna firma nadzorująca aparaty Olympus (obecnie OM System).

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Ten sprinter użył sprytnej sztuczki w grze podczas SGDQ

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top