Anshu Malik wycofuje się z Poland Open, testowany na Kovit-19

Anshu Malik, młody indyjski zapaśnik jadący na olimpiadę, wycofał się z Polish Open w piątek z powodu gorączki i jako środek ostrożności pozostanie w izolatce, dopóki nie otrzyma raportu z testu Kovit-19.

Kiedy mistrz Azji Anshu ogłosił w piątek rano, że ważył 57 kg, powiedziano mu, że ma gorączkę i wycofuje się z zawodów.

„Anshu nie chciał przegapić meczu, ale jako środek ostrożności został wyizolowany i dostarczył próbkę, aby potwierdzić, czy był zarażony koronawirusem”, powiedział PTI źródło w obozie indyjskim.

„To nie wygląda na Covit-19, ponieważ był w dobrej kondycji od czasu lądowania w Warszawie. Ale w takich chwilach nie można być zagrożonym, więc jest testowany” – dodał źródło.

Rodzice Anshu zostali zarażeni wirusem w zeszłym miesiącu, a on i jego brat zatrzymali się w hotelu w Rohtak, dopóki nie wyzdrowieli. Wróciła do domu dopiero po wyzdrowieniu.

Anshu, 19 lat, zakwalifikował się do Igrzysk w Tokio, kwalifikując się do Azjatyckich Igrzysk Olimpijskich w Ałmaty w kwietniu tego roku.

Anshu jest teraz drugim Indianinem, który wycofał się z ostatniej serii przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio.

Deepak Punia został wykluczony z konkurencji 86 kg w stylu dowolnym mężczyzn z powodu kontuzji łokcia.

Indie do tej pory zdobyły srebrny medal w konkurencji 61 kg stylem dowolnym mężczyzn z Tokio Ravi Tahiya.

Vinesh Bogot wystartuje w kategorii 53 kg później w piątek.

(Tylko tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przerobione przez personel Business Quality; reszta treści zostanie automatycznie wygenerowana ze zintegrowanego kanału).

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze starał się dostarczać Ci aktualne informacje i komentarze na temat wybranych przez Ciebie wydarzeń oraz szerokich implikacji politycznych i ekonomicznych dla kraju i świata. . Wasze zachęty i konsekwentne informacje zwrotne na temat ulepszania naszej oferty wzmocniły nasze zaangażowanie i przywiązanie do tych ideałów. Nawet w tych trudnych czasach wynikających z Kovit-19, jesteśmy zdeterminowani, aby informować Cię i informować o wiarygodnych wiadomościach, autorytatywnych poglądach i ostrych komentarzach na temat aktualnych problemów.
Mamy jednak prośbę.

READ  Boris Putka: „Chcę zawrzeć sojusz z Honią i BSL”. O ankietach: od 2016 r. | Polityka

Walcząc z ekonomicznymi skutkami epidemii, nadal potrzebujemy Twojego wsparcia, abyśmy mogli nadal dostarczać Ci treści wysokiej jakości. Nasza próbka subskrypcji otrzymała zachęcającą odpowiedź od wielu z Was, którzy subskrybowali nasze treści online. Dodatkowa subskrypcja naszych treści online pomoże Ci osiągnąć cele dostarczania jeszcze lepszych i odpowiednich treści. Wierzymy w bezpłatne, uczciwe i rzetelne dziennikarstwo. Twoje wsparcie poprzez dodatkowe prenumeraty umożliwi nam ćwiczenie obiecanego magazynu.

Wsparcie dla wysokiej jakości dziennikarstwa i Subskrybuj Jakość biznesowa.

Edytor cyfrowy

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top