Anna Vasilevska nie żyje. Był współpracownikiem P.O.

Anna Wasilewska, członkini Platformy Obywatelskiej, zmarła w wieku 63 lat. „Wielka strata… Ania Wasilewska – Poseł Samorządowa, poseł, bardzo pracowita i pokorna osoba, odeszła od nas. Aniu, to zaszczyt pracować z Tobą… Widzę…” – napisała Przewodniczący PO Boris Pudka na Twitterze.

Anna Wasilewska urodziła się 10 stycznia 1958 roku w Astrowiczu Świętokrzyskim. Ukończył Technologię Żywności na Akademii Rolniczo-Technicznej w Allstein oraz Studium Pedagogiki Specjalnej w Instytucie Kształcenia Nauczycieli w Warszawie.

Wasilewska była w Sage po raz drugi. W ostatnich wyborach otrzymał 10 982 głosów. Współpracował z innymi osobami w Komisji Petycji, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu.

W przeszłości Wasilewska była m.in. zastępcą burmistrza Olsteina i członkiem Komitetu Pustki Warmińsko-Mussoorie.

“Ania Vasilevska nie żyje … sprytny, miły, pomocny poseł, siedzieliśmy obok siebie w Sage Hall. Poseł z listy Civic Alliance Wybrany, obecnie reprezentujący Polskę do 2050 roku.

Ojciec Leon Nabid został przyjęty do szpitala. Mnisi proszą o modlitwę

READ  Korona wirus. Szczepionki w Polsce. Szczegóły dotyczące funduszu kompensacyjnego

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top